Údržbár - zoraďovač

FYTOPHARMA, a. s.

Miesto práce
901 27 Malacky, Duklianskych hrdinov 47/651
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva bežnú údržbu a opravy všetkých strojných zariadení technológie výroby
Zoraďuje a nastavuje automatické stroje na balenie čajov
Dohliada a zabezpečuje bezporuchový chod zariadení
Vykonáva práce, súvisiace s údržbou budov a areálu

Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, bez nočných zmien, ani práca počas víkendov a sviatkov

Životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. zasielajte poštou na adresu spoločnosti alebo e-mailom na adresu matuskovai@fytopharma.sk
Pozvánku na pracovný pohovor obdržia len tí uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 21 - 23 Vyhlášky č. 508/2009 Z. z. výhodou
Technické myslenie a technická manuálna zručnosť
Skúsenosti v oblasti elektroúdržby a prevádzkovej údržby
Spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
Práca v dvojzmennej prevádzke

Nákup, spracovanie a výroba bylinných čajov a výživových doplnkov z bylín

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Duklianskych hrdinov 47/651
901 27 Malacky
ID: 1281294   Dátum zverejnenia: 12.9.2017