Kontrolór kvality

FYSAM Auto Decorative Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Osloboditeľov, Veľký Krtíš
Termín nástupu
dohodou
1 005 EUR/mesiacnástupný plat 1005 EUR brutto / možnosť postúpiť do vyššieho levelu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie analýz NiO dielov na základe predpísaných skúšobných a kontrolných plánov, resp. na základe skúsenostných hodnôt a produktových špecifikácií
  • Navrhovanie trvalých nápravných opatrení na odstránenie problémov, odhaľovanie rizika vzniku škôd a iniciovanie eskalačného procesu po dohode s inžiniermi kvality zodpovednými za produkt
  • Spolu s inžinierom kvality je zodpovedný za sledovanie výkonnosti procesu, za fyzickú analýzu NiO dielov a komunikovanie výsledkov
  • Zabezpečuje správne interné a externé dokumentovanie​

Práca na 1-zmennú alebo 2-zmennú prevádzku.

  • ​Stravovanie vo firemnej jedálni
  • Prestávky v práci nad rámec Zákonníka práce
  • Príspevok pri narodenení dieťaťa 150 €
  • Poistenie proti škodám v zamestnaní pri obsluhe VZV 50%
  • Koncoročný bonus
  • Vitamínové balíčky
  • Fysam voľno
  • Referral program
  • Možnost osobného a profesného rastu
  • Vzdelávanie zamestnancov - školenia potrebné pre automotiv a nad rámec​

Neváhajte a pošlite životopis! O prácu sa uchádzajú aj kandidáti, ktorí nespĺňajú úplne všetky požiadavky.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kvality

Počet rokov praxe

1

Všeobecné spôsobilosti

  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • tímová práca

Osobnostné predpoklady

  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • technický talent

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Fuyao Europe GmbH Nemecko. Spoločnosť je svetovým dodávateľom exteriérových hliníkových a sklárskych komponentov pre popredných výrobcov automobilov. Z dôvodu konkurencieschopnosti, dostupnosti k obchodným partnerom, sa vedenie spoločnosti rozhodlo situovať nové výrobné kapacity do Veľkého Krtíša. Ponúkame zázemie v rastúcej automotive spoločnosti, prácu v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4787767  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 005 EUR/mesiac