Skladník - 3zmenný režim

FYSAM Auto Decorative Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Osloboditeľov, Veľký Krtíš
Termín nástupu
1.6.2024
950 EUR/mesiacNástupný plat 950,00 €, po skúšobnej dobe 1025,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Dodržiavanie predpisov na BOZP a OPP
2. Príjem materiálu – vybavenie potrebných formalít pri preberaní sprievodných dokladov, vystavenie dodacieho avíza v systéme, vecná a formálna kontrola preberaných dokladov, zodpovednosť za prijatie materiálu a evidenciu príjmov, kvalitatívna skúška
3. Riešenie prípadov nadmernej, nekompletnej, či inak logisticky problematickej zásielky s príslušnými oddeleniami pri pípadoch poškodenia pri transporte s odsúhlasením vstupnej kvality a disponenta
4. Koordinácia nakládok expedovaného tovaru
5. Vybavenie potrebných formalít pre príjem a odoslanie tovaru – vystavenie a potvrdenie dodacích listov a CMR dokumentov
6. Správa prázdnych obalov – príjem, evidencia, odsúhlasenie vratných obalov a spätného transportu s dodávateľom
7. Interná logistika – udržiavanie poriadku a čistoty na logistických plochách podľa interných smerníc
8. Dodržiavanie princípov metodiky 5S
9. Ostatné činnosti v oblasti logistiky
10. Fyzická manipulácia s materiálom a finálnymi výrobkami a zosúladenie v internom systéme
11. Obsluha vysokozdvižného vozíka a Údržba vysokozdvižného vozíka a zverených elektronických zariadeniach (mobil, skener,…) v prevádzkyschopnom stave
12. Vykonávanie a plnenie ďalších úloh súvisiacich s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného

3-zmenná pracovná prevádzka

Stravovanie vo firemnej jedálni
Prestávky v práci nad rámec Zákonníka práce
Príspevok pri narodenení dieťaťa 150 €
Poistenie proti škodám v zamestnaní pri obsluhe VZV 50%
Koncoročný bonus
Vitamínové balíčky
Fysam voľno
Referral program
Možnost osobného a profesného rastu
Vzdelávanie zamestnancov - školenia potrebné pre automotiv a nad rámec

Neváhajte a pošlite životopis! O prácu sa uchádzajú aj kandidáti, ktorí nespĺňajú úplne všetky požiadavky.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel, technické zameranie, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistika, práca a jazda s VZV

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

platné oprávnenie na VZV výhodou
znalosti v oblasti logistiky
skúsenosti s prácou s PC a ERP systémom výhodou
zodpovednosť, flexibilita
technická gramotnosť
samostatnosť
organizovanie a plánovanie práce
spoľahlivosť
pozornosť
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
cieľavedomosť

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Fuyao Europe GmbH Nemecko. Spoločnosť je svetovým dodávateľom exteriérových hliníkových a sklárskych komponentov pre popredných výrobcov automobilov. Z dôvodu konkurencieschopnosti, dostupnosti k obchodným partnerom, sa vedenie spoločnosti rozhodlo situovať nové výrobné kapacity do Veľkého Krtíša. Ponúkame zázemie v rastúcej automotive spoločnosti, prácu v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Périová
E-mail: poslať životopis
ID: 4782182  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac