Inžinier kvality

FYSAM Auto Decorative Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Osloboditeľov, Veľký Krtíš
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacnástupný plat 1400 EUR brutto / na základe skúseností a zručností možnosť vyššieho nástupného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľ pracovného miesta:
• Zabezpečenie kvality výrobkov podľa plánov špecifických požiadaviek zákazníka, plánov kvality FYSAM a zodpovedajúcim FYSAM štandardom
• Definovanie a nastavenie kontrolných prvkov pre zvláštne charakteristiky produktu
• Spravovanie a evidencia skúšobných a meracích zariadení (kalibrácie, nastavovanie, servis, jednoduché opravy), a s tým spojené vyjdenávanie a komunikácia s externými skúšobňami a laboratóriami
• Upozorniť na pozastavenie meradiel a meracích systémov v prípade ich nevyhovujúceho stavu
• Vypracovávanie a overenie spôsobilosti meradiel a zariadení, vytypovanie a objednávanie nových meradiel, súčastí meracích zostáv a náhradných dielov
• Implementácia preventívnych nástrojov kvality, aby sa predchádzalo interným chybám a chybám u zákazníka / konečného zákazníka
• Implementácia operatívnych nástrojov kvality, aby sa zabránilo vplyvu porúch, technická podpora výroby v zmysle hodnotenia internej chybovosti, vytvorenie dodávateľskej reklamácie a riešenie interných problémov
• Využívanie základných riadiacich inštrumentov FMEA, QM-Plán, 8D-Report, Ishikawa, 5 X WHY, 3W1H na zabezpečenie dlhodobej vysokej úrovne kvality (internej)
• Riešenie zákazníckych reklamácií vrátane 0-km, Field, určovanie nápravných/preventívnych opatrení interne ako aj na mieste (sídlo zákazníka), organizácia zákazníckeho sortingu
• Sledovanie zákazníckych portálov a zákazníckych hodnotení (scorecards)
• Ako člen riešiteľského tímu je inžinier kvality zodpovedný spolu s ďalšími členmi tímu za kontinuálne zlepšovanie procesov a minimalizovanie nákladov procesu, spoluprácou a koordináciou riešiteľského tímu pri reklamáciách od zákazníka
• Manažment zmien dodávaných dielov (napr. účasť na zástavbových skúškach, zmeny vo výkresovej dokumentácii, dokumentovanie zmien v životopise dielov - CV, vzorkovanie)
• Sledovanie nápravných opatrení z interných a externých auditov procesu k zabezpečeniu kvality procesov a produktov, výkon interných produktových a procesných auditov
• Účasť v rámci tímu pri nábehu produkcie, Run at Rate
• Zodpovednosť za riadenie nezhodného produktu

Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
Možnost osobného a profesného rastu
Vzdelávanie zamestnancov nad rámec
Služobný mobil
Služobný notebook
Homeoffice
Stravovanie vo firemnej jedálni (teplé jedlo - na výber 3 druhy)
Prestávky v práci nad rámec Zákonníka práce
Príspevok pri narodenení dieťaťa 150 €
Poistenie proti škodám v zamestnaní pri obsluhe VZV 50%
Koncoročný bonus
Referral program

Neváhajte a pošlite životopis! O prácu sa uchádzajú aj kandidáti, ktorí nespĺňajú úplne všetky požiadavky.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kvality, reklamácií v strojárskej výrobe

Počet rokov praxe

1

- Anglický jazyk alebo Nemecký jazyk povinný (pokročilý)
- Pokročilé znalosti s portálom zákazníka výhodou
- Znalosti špecifických požiadaviek zákazníka
- Znalosť základných nástrojov kvality (Pareto analýza, Regulačný diagram a iné)
- Znalosť FMEA alternatívne VDA 4, kontrolný plán, PPAP alternatívne VDA 2, VDA 6.3 a VDA 6.5
- Znalosť 8D a nástrojov 5X WHY, Ishikawa diagram
- Spôsobilosť pre výkon vizuálnych kontrol, znalosť VDA 16 je výhodou
- Spôsobilosť pre prácu s meradlami
- Kompetentnosť pre výkon produktového auditu
- Schopnosť čítať technické výkresy, identifikovať SC, CC znaky

Ostatné požiadavky:
• Vysoká miera nasadenia, samostatnosť, asertivita, odolnosť voči stresu a zmysel pre zodpovednosť
• Komplexné myslenie ku koordinácii všetkých tímových pozícií v oblasti kvality
• Podnikateľské a analytické myslenie a konanie
• Presvedčivé a isté vystupovanie
• Flexibilné a rýchle rozhodovanie pri často sa meniacich situáciách pri riešení rôznych problémov

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Fuyao Europe GmbH Nemecko. Spoločnosť je svetovým dodávateľom exteriérových hliníkových a sklárskych komponentov pre popredných výrobcov automobilov. Z dôvodu konkurencieschopnosti, dostupnosti k obchodným partnerom, sa vedenie spoločnosti rozhodlo situovať nové výrobné kapacity do Veľkého Krtíša. Ponúkame zázemie v rastúcej automotive spoločnosti, prácu v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4777674  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac