Operátor predmontáže

FYSAM Auto Decorative Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Osloboditeľov, Veľký Krtíš
Termín nástupu
04.09.2023
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednozmenný pracovný režim

• Výroba OK dielov podľa pracovnej inštrukcie v požadovanom čase pre danú operáciu
• Manuálna montáž komponentov v požadovanej kvalite a množstve, povrchové obrábanie,
• Vizuálna kontrola (sebakontrola pracovníka)
• Jednoduché kontrolné a čistiace práce na výrobných zariadeniach, prípravkoch
• Predpríprava určitých dielov, spojené s prekladaním jednotlivých dielov
• V prípade potreby dodatočná kontrola došlých komponentov, resp. vyrobených dielov
• Asistencia pri zaúčaní nových kolegov na konkrétnu pracovnú pozíciu
• Vykonávanie činností podľa pokynov nadriadeného
• Dodržiavanie BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci) a OPP (ochrana pred požiarmi) a používanie predpísané OOPP(ochranné pracovné prostriedky)
• Dodržiavanie princípov metodiky 5 S
• Dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku a v pracovných priestoroch
• Dodržiavanie Pracovného poriadku a interných pravidiel FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o.

• Stravovanie vo firemnej jedálni (teplé jedlo - na výber 3 druhy)
• Prestávky v práci nad rámec Zákonníka práce
• Príspevok pri narodení dieťaťa 150 €
• Poistenie proti škodám v zamestnaní pri obsluhe VZV 50%
• Koncoročný bonus
• Fysam voľno
• Referral program
• Kariérny rast a pravidelné vzdelávanie zamestnancov nad rámec

Neváhajte a pošlite životopis! O prácu sa uchádzajú aj kandidáti, ktorí nespĺňajú úplne všetky požiadavky.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel, technické zameranie, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výrobná spoločnosť

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax aspoň 3 mesiace vo výrobnej spoločnosti
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- samostatnosť
- zodpovednosť
- pozornosť
- spoľahlivosť
- dodržiavanie technologických a interných predpisov

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Fuyao Europe GmbH Nemecko. Spoločnosť je svetovým dodávateľom exteriérových hliníkových a sklárskych komponentov pre popredných výrobcov automobilov. Z dôvodu konkurencieschopnosti, dostupnosti k obchodným partnerom, sa vedenie spoločnosti rozhodlo situovať nové výrobné kapacity do Veľkého Krtíša. Ponúkame zázemie v rastúcej automotive spoločnosti, prácu v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4591508  Dátum zverejnenia: 17.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac