Správca počítačovej siete

FYSAM Auto Decorative Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Osloboditeľov, Veľký Krtíš
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacnástupný plat 1400 EUR brutto / na základe skúseností a zručností možnosť vyššieho nástupného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom je: Zodpovednosť za údržbu počítačov, periférií a sietí, ako aj za súvisiacu prevádzku systému, údržbu a správu softvérového systému, a to v konkrétnych bodoch:
1. Poskytovať podporu prevádzky a údržby informačného systému na zaistenie bezpečnej, stabilnej a efektívnej práce serverov, prepínačov a sieťových zariadení;
2. Zodpovedať za nastavenie, každodennú prevádzku a údržbu všetkého počítačového softvérového a hardvérového vybavenia a zabezpečiť, aby zariadenia boli v dobrom stave;
3. Zabezpečovať správu firemnej siete;
4. Zálohovať sieťové údaje;
5. Zhodnocovať efektívnosť siete a navrhovať opatrenia na zlepšenie štruktúry siete, sieťovej technológie a správy siete;
6. Zodpovedať za bezpečnosť údajov, bezpečnosť systému a správu dlhodobého majetku/zariadení;
7. Pomáhať ostatným kolegom na všetkých oddelení, splniť ďalšie úlohy pridelené vedúcim;
8. Zabezpečovať optimalizáciu IT systémov.

- Služobný mobil
- Služobný notebook
- Stravovanie zabezpečené priamo v spoločnosti
- Homeoffice
- Koncoročný bonus
- Vitamínové a Mikulášske balíčky

Neváhajte a pošlite životopis! O prácu sa uchádzajú aj kandidáti, ktorí nespĺňajú úplne všetky požiadavky.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT - počítačové siete a zariadenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti v oblasti IT

Počet rokov praxe

1

1. Mať znalosti o zložení počítačovej siete, konfigurácii smerovačov (router) a prepínačov (switch) (Cisco & Huawei & H3C atď.);
2. Mať znalosti s ovládaním kancelárskeho softvéru (MS OS, office & Wps atď.);
3. Mať dobré komunikačné zručnosti a vedieť porozumieť problémom.
4. Mať dobrý pracovný prístup, byť svedomitý a zodpovedný, spoznávať nové veci a znalosti.
5. Mať dobré myslenie, dobrý prieskum, vedieť dobre analyzovať, mať silnú schopnosť učiť sa a iniciovať sa, mať tímového ducha;
6. Byť vysoko zodpovedený a čestný.

Kľúčovné ukazovatele výkonnosti:
Správa, údržba a prevádzka systému.
Počítače a ich periférie, spokojnosť zamestnancov aj zákazníka.

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Fuyao Europe GmbH Nemecko. Spoločnosť je svetovým dodávateľom exteriérových hliníkových a sklárskych komponentov pre popredných výrobcov automobilov. Z dôvodu konkurencieschopnosti, dostupnosti k obchodným partnerom, sa vedenie spoločnosti rozhodlo situovať nové výrobné kapacity do Veľkého Krtíša. Ponúkame zázemie v rastúcej automotive spoločnosti, prácu v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4021887  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac