Koordinátor údržby

FYSAM Auto Decorative Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Osloboditeľov, Veľký Krtíš
Termín nástupu
asap
1 600 EUR/mesiacnástupný plat 1600 EUR brutto / na základe skúseností a zručností možnosť vyššieho nástupného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Dodržiavanie predpisov a pravidiel v oblasti BOZP a OPP.
2. Vedenie prideleného personálu, zabezpečovanie disciplíny na pracovisku a motivovanie pridelených zamestnancov.
3. Riadenie a kontrolovanie práce prideleného personálu.
4. Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a pravidiel.
5. Denné zabezpečenie bežných opráv a údržbárskych prác, udržiavanie výroby a závodu v prevádzke, kontrola a údržba výrobných zariadení, kontrola a údržba prepravných prostriedkov, objednávanie materiálov a pohonných hmôt, podpora výroby pri poruchách, starostlivosť o rozbeh produktov, zabezpečenie energií, zabezpečenie odstránenia závod spôsobených poruchami a haváriami na strojoch a zariadeniach.
6. Udržiavanie prevádzkovej dostupnosti technického zariadenia na cieľovej alebo vyššej úrovni.
7. Zabezpečenie správy budovy.
8. Vykonávanie pravidelných technických revízií a kontrol na spravovaných zariadeniach.
9. Zabezpečovanie plynulej dodávky energií, riešenie vzniknutých problémov spojených s výpadkami a poruchami a hľadanie alternatívnych riešení.
10. Starostlivosť o plynulú prevádzku spravovaných nehnuteľností – prenájmu, dodávok služieb, nákladov a technickej vybavenosti a funkčnosti.
11. Plánovanie a organizovanie opráv a údržby s externými dodávateľmi.
12. Starostlivosť o externých dodávateľov zariadení a služieb.
13. Odborná starostlivosť o samostatnú údržbu (TPM).
14. Nastavenie a udržiavanie TPM ako aj nastavenie Autonómnej údržby v s polupráci s výrobou.
15. Technické plánovanie a koordinácia rekonštrukčných opatrení v závode spolu s vedúcimi iných oddelení.
16. Pri optimálnych nákladoch obstarávanie a spravovanie náhradných dielov s cieľom 100% -ného zaistenia výroby.
17. Znalosť a aplikácia všetkých relevantných právnych úprav (bezpečnosť práce, ochrana životného prostredia, požiarna ochrana, civiliná ochrana).
18. Nastavenie systému práce a spolupráca na neustálom zlepšovaní .
19. Vypracovávanie návrhov na zlepšenie a realizácia zlepšovacích opatrení.
20. Zabezpečenie a kontrola dodržiavania princípov metodiky 5S a metodiky 8 strát na pridelenom pracovisku.
21. Zodpovednosť za sledovanie trendov a nových technológií do výroby.
22. Komunikovanie s príslušnými orgánmi a ostatnými oddeleniami spoločnosti.
23. Vyhotovenie ročného rozpočtu (personál, investície, náklady), riadenie rozpočtu, realizácia opatrení pri odchýlkach, nastavenie, monitorovanie a zlepšovanie KPI prideleného oddelenia.

- Služobný mobil
- Služobný notebook
- Stravovanie zabezpečené priamo v spoločnosti
- Homeoffice
- Zimná prémia
- Vitamínové balíčky, Iontové nápoje

Neváhajte a pošlite životopis! O prácu sa uchádzajú aj kandidáti, ktorí nespĺňajú úplne všetky požiadavky.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
odborná spôsob.elek.paragraf 21 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržba, strojárstvo,

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti z oblasti strojnej a elektro údržby
- Odborná spôsobilosť elek.paragraf 21 podmienkou, výhodou § 22 a § 23
- Technické myslenie, schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- Skúsenosti s vedením, riadením a organizovaním tímu ľudí
- Skúsenosti v automotive, resp. vo výrobnej spoločnosti výhodou
- Osobnosť s prirodzenou autoritou a rešpektom, s leadership-om
- Osobnosť s chuťou učiť sa a angažovať sa
- Dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- Základná znalosť Lean nástrojov (5S, 7 strát, TPM, Kaizen, a iné)
- Základné znalosti z odvetvia hydrauliky a pneumatiky
- Preukaz obsluhy motorových vozíkov (VZV) a oprávnenie na prácu vo výškach
- Preukaz obsluhy VTZ (vyhradených technických zariadení) tlakových a plynových
- Základné znalosti prevádzky budov
- Flexibilita, kreativita,
- Komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť,
- Proaktivita, tímovosť

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o. patrí do skupiny Fuyao Europe GmbH Nemecko. Spoločnosť je svetovým dodávateľom exteriérových hliníkových a sklárskych komponentov pre popredných výrobcov automobilov. Z dôvodu konkurencieschopnosti, dostupnosti k obchodným partnerom, sa vedenie spoločnosti rozhodlo situovať nové výrobné kapacity do Veľkého Krtíša. Ponúkame zázemie v rastúcej automotive spoločnosti, prácu v profesionálnom tíme a priestor na sebarealizáciu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3985570  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac