Reagujte bez životopisu

Realitný maklér - maklérka, nemusíte obvolávať , my Vám dáme na začiatok byty do predaja !

FXMB s. r. o.

Miletičova 24, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
2 000 EUR/mesiacTop odmeňovanie 40 až 60% motivačné odmeňovanie z provízie, plus od kolegu finančného poradcu ďalšia tiperska provízia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Žiadne pracné vyhľadávanie súkromnej inzercie a telefonovanie na takzvané "studené kontakty" u nás dostanete byty na začiatok do predaja !
Reprezentovanie spoločnosti
Príprava fotodokumentácie ponúkaných nehnuteľností (možnosť využiť aj nášho zazmluvneného profi fotografa)
Príprava a spracovanie inzercie
Aktívna komunikácia s predávajúcimi a kupujúcimi
Vykonávanie obhliadok a prezentácia nehnuteľností
Komunikácia so znalcom, právnym oddelením, notárkou a katastrom

Atraktívne odmeňovanie bez hornej hranice
Veľká marketingová podpora
Profesionálne vedenie
Inovatívne riešenia od vedenia
Advokát a notárka k dispozícii
Profesionálny fotograf k dispozícii
Bezplatná inzercia na všetkých atraktívnych inzertných portáloch
Ďalšie výhody a benefity dohodou, podľa Vášho prístupu k práci.

Svoje CV s aktuálnou fotografiou zasielajte na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

znalosť práce s PC a internetom, zodpovedný prístup k práci
príjemné vystupovanie a komunikácia s ľuďmi
primerané sebavedomie, samostatnosť, priebojnosť, vytrvalosť
ochota pracovať na svojom odbornom raste, orientácia na výsledok
vodičský preukaz B, vlastné auto výhoda (nie je podmienkou prijatia)
základné znalosti o spoločenskom a hospodárskom dianí, prehľad o realitnom trhu zabezpečíme na internom školení
Citát:
Když neznáš - Naučíme Tě...
Když nerozumíš - vysvětlíme Ti...
Když nemůžeš - pomůžeme Ti...
Když nechceš - rozejdeme se!
Tomáš Baťa

BONKREAL je realitná kancelária pôsobiaca v Bratislave s 30 ročnými skúsenosťami. Hľadáme nových kolegov / kolegyne. www.bonkreal.sk
ID: 4004495  Dátum zverejnenia: 17.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac