Logo FVE Systems, s. r. o.

Správca sociálnych sietí

FVE Systems, s. r. o.

Miesto práce
Mýtna 42, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka pre správcu sociálnych sietí ✨

Nemusíš byť skúsený senior, stačí, že ťa bavia sociálne siete, marketing a máš cit pre estetiku. Vieme ťa naučiť všetko, čo treba vedieť o správe sociálnych sietí a tvorbe obsahu na nich.

Ponúkame odmeňovanie, ktoré je prispôsobené tvojim potrebám a tvojmu rastu. Možnosti kariérneho postupu sú pre nás rovnako dôležité ako pre teba, lebo rozumieme tomu, že kto nerastie, nemôže pomôcť rásť ani spoločnosti, kde sa nachádza.

Ako správca sociálnych sietí budeš pracovať na tvorbe obsahu, často s externou pomocou, a aktívne propagovať nami vytvorenú prácu. Hľadáme niekoho, kto chce prispieť k rastu značky a podporiť našu marketingovú víziu.

Benefity zahŕňajú vzdelávacie kurzy, workshopy, pracovné cesty a ďalšie.

Ak chceš ovplyvniť marketingovú stratégiu našej spoločnosti, zašli nám svoj životopis!

Je jedno, či si u nás vyberieš “jabĺčko alebo okno” - podporíme ťa v technológii, ktorá ti je blízka. Pracovné prostredie vrátane priestorov a kolektívu je na jednotku a dá sa to zbadat na prvý pohľad už pri pohovore. Dá sa s nami vždy dohodnúť a počúvame potreby každého, kto chce slobodne tvoriť.

Pošli nám Tvoj životopis, ak cítiš, že si sadneme. Tvoj životopis nám pomôže lepšie spoznať tvoje schopnosti a skúsenosti, a môžeš sa stať súčasťou nášho tímu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

* základné znalosti v oblasti digitálneho marketingu.
* kreativitu a schopnosť rýchlo sa učiť.
* základné komunikačné zručnosti.
* monitorovanie a spravovanie sociálnych médií a online obsahu.
* spolupráca na tvorbe marketingových a PR materiálov, vrátane textov a grafických prvkov.
* analýza marketingových dát a príprava správ.

Svoju pozornosť v súčasnosti zameriavame predovšetkým
na development fotovoltických a energetických projektových riešení, prioritne v Srbsku, Bosne a Hercegovine, Chorvátsku, Čiernej Hore a na Slovensku.

Sme zameraní na implementáciu fotovoltických riešení, ako aj na iné formy získavania energie z obnoviteľných zdrojov, akými sú voda a vzduch a vyhľadávame projekty s pozitívnym zásahom na životné prostredie. Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na www.fvesystems.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcel Kamon
Tel.: +421905890800
E-mail: poslať životopis
ID: 4684868  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac