Logo FVA, s.r.o.

Senior Stavebný inžinier / Projektant

FVA, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 30c, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
06-07/2024 (dohodou)
2 000 - 2 500 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie bude predmetom dohovoru na základe skúseností a znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného projektanta / senior architekta , ktorý v budúcnosti dokáže zastávať funkciu HIP.  Náplňou obsadzovanej pozície bude najmä:

  • Vedenie a koordinácia projektového tímu pri vypracovaní projektov stavieb všetkých stupňov (DÚR, DSP, DRS)
  • Komunikácia a koordinácia tímu odborných profesií
  • Práca v BIM
  • Zabezpečenie dodržania legislatívy a normatívu a kontrola kvality riešenej dokumentácie
  • Účasť na kontrolných dňoch realizovaných stavieb - autorský dozor

  • Platená dovolenka nad rámec legislatívy
  • Sick days
  • Možnosť home-office
  • Práca na zaujímavých projektoch väčšieho rozsahu najmä v oblasti bytovej výstavby
  • Stabilné zázemie v profesionálnom kolektíve
  • Príjemné pracovné prostredie a kolektív s tímovým duchom
  • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
  • Pravidelné teambuildingové akcie (spoločenské aj športové aktivity)
  • Odmeny za výkon a bonusy v prípade životných udalostí
  • Občerstvenie na pracovisku samozrejmosťou
  • Pravidelné spoločné raňajky
  • Možnosť zapožičania služobného automobilu

Podmienkou účasti vo výberovom konaní je zaslanie životopisu spoločne s portfóliom prác.
Oslovení budú vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • Ovládanie programov AutoCAD, Revit , MS Office
  • Prehľad v oblasti stavebných technológií, materiálov a ich vlastností
  • Znalosť príslušnej legislatívy a noriem v oblasti pozemných stavieb
  • Organizačné schopnosti ( koordinácia projektového tímu a tímu odborných profesií)
  • Chuť učiť sa a zároveň deliť sa o svoje poznatky s tímom
  • Základná orientácia v problematike stavebných rozpočtov
  • Dôslednosť a precíznosť
  • Prax na obdobnej pozícii min 2 roky

Spoločnosť FVA založili v roku 2006 Ľubomír Fuňa a Martin Vanko s cieľom poskytovať klientom ucelený rozsah profesionálnych architektonických služieb, projektových prác a inžinierskej činnosti až po realizáciu stavieb. Postupne náš tím rástol o ďalších architektov a autorizovaných stavebných inžinierov odborných profesií SKSI. Vďaka úzkej spolupráci s našimi klientmi sa nám darí vytvárať jedinečné projekty, kde spokojnosť je založená na dôslednom plnení časových, finančných a estetických požiadaviek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4103545  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac