Obchodník/Asistent/Salesman pre inovatívnu akciovú spoločnosť

FutureSafe a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď - do konca februára
900 - 3 000 EUR/mesiacfixný plat + variabilná provízna zložka + výkonostné bonusy + odmena z podielu na kvartálnych ziskoch spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Futuresafe a.s. | Inovatívna a dynamicky rastúca akciová spoločnosť

Sme miesto, kde to žije a naša kancelária je toho živým dôkazom. Do nášho tímu hľadáme nového člena, muža či ženu: energického, živého, s ambíciou a potenciálom, spoločne rásť a posúvať pobočku na úplne iný level.

Aká bude Vaša úloha? Ako budete pracovať?

• Aktívna komunikácia s novými partnermi, prezentácia a podpora predaja
• Podieľanie sa na celkovom rozvoji a plnení cieľov pobočky - keď rastie spoločnosť, rastieš ty a aj tvoj plat
• Nepredávame jednorázové služby, prinášame možnosti len pre dlhodobých partnerov
• starostlivosť o existujúcu sieť klientov, ktorých pribúda neúrekom
• nadväzovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s partnermi aj s kolegami
• Jednoduchá administratíva (zaznamenávanie požadovaných údajov do systému a reporting cez e-mail)

Všeobecné požadované znalosti záujemcu o pracovné miesto:

• komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• aktívny prístup k práci so zameraním na výsledky

• Príjemný, mladý a dynamický kolektív
• Pružná pracovná doba 8-hodín denne / 5 dní v týždni, víkendy a sviatky voľné
• Kompletné zaškolenie v oblasti predaja a komunikácie
• Budeš pracovať v moderných priestoroch výškovej budovy
• Mobilný telefón/tablet
• Teambuildingové a spoločné športové akcie
• Exponenciálne rastúce finančné ohodnotenie + odmeny z kvartálnych ziskov spoločnosti

Pre zaradenie do výberového konania Vás prosíme zaslať životopis na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základný všeobecný prehľad o finančných trhoch
- komunikatívnosť, klientský prístup, pracovitosť
- schopnosť pracovať v tíme
- zodpovednosť, flexibilita
- schopnosť rýchlo reagovať
- odolnosť voči stresu

FutureSafe a.s. zvyšuje rozmanitosť stabilných a dlhodobých možností zhodnotenia kapitálu pre obyčajných ľudí a podniky na Slovensku, Česku, Rakúsku, Maďarsku a iných krajinách Európy. Vďaka dlhodobo overeným stratégiam, risk manažmentu, hĺbkovým analýzam trhu a systémovým nástrojom, dokážeme zabezpečovať stabilné navyšovanie portfólia spoločnosti FutureSafe a.s a jej akcionárov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4028580  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac