Prodejce senior s potenciálem

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Liptovský Mikuláš
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
800 - 1 400 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte pozitivní přístup k lidem a rádi s nimi řešíte jejich představy? Baví vás překonávání překážek a pocit, že můžete zákazníkovi nabídnout to, po čem touží? Auto je druhou největší investicí v životě. Pomozte zákazníkům našeho klienta najít svůj vysněný vůz a tím ho podpořte v jeho růstu na lokálních i zahraničních trzích.
Odměnou vám bude dynamické prostředí jako stvořené k dalšímu kariérnímu růstu.

Na čem budete denně pracovat?

• Aktivní oslovování zákazníků a zjišťování jejich potřeb.
• Nabízení odpovídajících produktů a dotahování obchodu do konce.
• Podílení se na plnění prodejních plánů pobočky.
• Komunikovat s ostatními odděleními (nákup, finanční služby, recepce).
• Úzce spolupracovat s manažerem pobočky.
• Ostatní úkoly vycházející z aktuálních potřeb.

Jakého by Vás klient chtěl mít?

• Ideálně zkušeného v oblasti prodeje (segment vozidel je výhodou, ale ne podmínkou – umíme vše proškolit).
• Flexibilní osobnost, které nevadí práce na krátký/dlouhý týden a občasné víkendy.
• Ambiciózního, někoho s tahem na branku, kdo se nesmíří s nesplněným plánem.
• Plného energie a připraveného k potenciálnímu kariérnímu růstu.
• Člověka, který má chuť podílet se na rozvoji společnosti a nebojí se cestování v rámci.různých poboček v SK za účelem poznat něco nového.
• Je pro nás důležitá adaptabilita, komunikace, flexibilita, optimismus, krev v žilách.

Co Vám můžeme nabídnout?

• Jednoznačně zázemí dynamické a expandující společnosti.
• Možnost růstu na vedoucí pozici - záleží jen na Vás!
• Zodpovědnou a samostatnou práci v přátelském týmu.
• Možnost ovlivnit růst společnosti i Vás samotného.
• Velmi motivující platové ohodnocení (fixní + variabilní složka, kterou si ovlivňujete Vy sami svým výkonem).
• Řadu zajímavých benefitů (slevy na kulturní a sportovní akce, kvalitní školení na počátku i průběhu Vašeho působení, produktové slevy, apod.)
• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Velká mezinárodní obchodní společnost z oblasti automotive, lídr ve svém oboru s hustou pobočkovou sítí v rámci SK, ČR, Hu a Pl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

automotive

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3845508  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/měsíc