Senior účetní

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Dolní Chabry, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zpracování podvojného účetnictví několika firem
účtování tuzemských i zahraničních přijatých a vydaných faktur
účtování bankovních výpisů a pokladny
evidence pohledávek a závazků, zápočty, odsouhlasení
samostatné účtování, kurzové rozdíly, DPH, časové rozlišení, dohadné položky, rezervy, účtování mzdových výstupů
příprava podkladů pro interní reporting
zpracování účetních dokladů v rámci závěrkových prací
správa sald, pohledávek a závazků
zpracovávání statistických a jiných výkazů

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci v mezinárodním týmu
možnost dalšího růstu v rámci společnosti
samostatnou práci s možností seberealizace
dynamické a příjemné pracovní prostředí
odpovídající platové ohodnocení
firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, firemní školka, zvýhodněné firemní služby a produkty
smlouvu na dobu neurčitou a nástup možný ihned!

Informace o náboru

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní automobilová společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SŠ vzdělání
Zkušenosti min. 1 rok
Základní znalost českých účetních standardů, základní znalost DPH
Angličtinu – základní znalost
MS Office - základní znalost
Komunikativnost, pečlivost, samostatnost, práci v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3346060  Dátum zverejnenia: 11.4.2018