Project manager - (projektový manažér pre technologicko-inovatívne konferencie)

Future Proof s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.200 € a po 2 skúšobných mesiacoch 1.500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba programu/agendy na zverenom projekte/konferencie
- zodpovednosť za riadenie, koordinovanie a naplnenie činností na projekte
- aktívne vyhľadávanie, oslovovanie spíkrov a partnerov
- komunikácia s existujúcimi obchodnými partnermi
- základné orientovanie sa v oblasti inovácií, technológií
- spolupráca s tímom špecialistov
- podieľanie sa na obchodnej stratégii a rozvoji spoločnosti

• priateľský a stabilný profesionálny tím v príjemnom pracovnom prostredí
• motivujúce finančné percentuálne ohodnotenie navyše k mzde za získanie nových partnerov

Sme nadčasová a priateľská spoločnosť s chuťou inovovať Slovensko. Ak si aj ty taký/a tak neváhaj sa ozvať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Adobe Photoshop - základy

Počet rokov praxe

3

• Strategické plánovanie
• Vynikajúce organizačné schopnosti
• Odolnosť voči stresu
• Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• Prezentačné zručnosti
• Tímový hráč
• Proaktívny prístup
• Anglický jazyk podmienkou

Vytvorili sme platformu pre inovačný ekosystém na Slovensku (www.techsummitevents.sk) s ambíciou hľadať distribučné kanály a príležitosti pre digitálny export slovenských inovátorov. Posilňujeme PR povedomie o inováciách do širšieho spektra ekonomiky. Vytvárame príležitosť pre bilaterálne rokovania, synergie a networking všetkých zainteresovaných strán od zástupcov štátu, cez podnikateľov, inovátorov, univerzít, vedcov a v posledných rokoch tak často spomínaných startupových spoločnostiach.

Adresa spoločnosti

Future Proof s.r.o. / Techsummitevents.sk
Fraňa Kráľa 21
811 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3297979   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.200 € a po 2 skúšobných mesiacoch 1.500