Project manager - (projektový manažér pre technologicko-inovatívne konferencie)

Future Proof s.r.o.

Miesto práce
Obchodná 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude dohodnutá na základe skúseností prijatého uchádzača. Po 2 mesiacov skúšobnej doby, bude prehodnotený uchádzač v zmysle zvýšenia mzdy na 1.200 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca na tvorbe programu/agendy na zverenom projekte/virtuálnej konferencie
- zodpovednosť za riadenie, koordinovanie a naplnenie činností na projekte
- aktívne vyhľadávanie, oslovovanie spíkrov, moderátorov, rečníkov..
- komunikácia s existujúcimi obchodnými partnermi
- základné orientovanie sa v oblasti inovácií, technológií
- spolupráca s tímom špecialistov
- podieľanie sa na obchodnej stratégii a rozvoji spoločnosti

- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére v našich kreatívnych coworkingových priestoroch v centre Bratislavy
- spolupráca na medzinárodných virtuálnych konferenciách
- nadobudnutie vysokokvalitných pracovných skúsenosti
- oboznámenie sa so súčasnými trendmi v oblasti technológií a inovácií
- platené voľna po zrealizovaných konferenciách
- skvelá a čerstvo pražená organická káva (špeciálne vybraná a namiešaná zmes našim tímom)
- zľavy masáži u skvelých „susedov“ (thai massage)
- networkingové párty, ktorých sa zúčastňujú členovia coworkingu, naši priatelia, susedia, obchodní partneri

Sme nadčasová a priateľská spoločnosť s chuťou inovovať Slovensko. Ak sa stotožnuješ s tým čo hľadáme, zašli nám životopis príp. aj tvoje doterajšie projekty.
Uprednostňujeme spoluprácu na živnosť alebo na sro-čku za fixne dohodnutú mesačnú odmenu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

• Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
• Strategické plánovanie
• Prezentačné zručnosti
• Tímový hráč
• ANGLICKÝ JAZYK - PODMIENKOU

Vytvorili sme platformu pre inovačný ekosystém na Slovensku s ambíciou hľadať distribučné kanály a príležitosti pre digitálny export slovenských inovátorov. Sme leadri na Slovensku v oblasti tvorby a realizácie vlastných inovatívnych konferencií. Máme za sebou 27 konferencií a diskusií na technologické témy. V roku 2023 plánujeme realizovať viaceré špičkové medzinárodné konferencie. Okrem konferenčnej časti sme leadri v oblasti Fintech tzn. organizujeme množstvo aktivít a tzv. meetupov pre našu rýchlo rastúcu komunitu FINAS - Fintech a Insurtech Asociácia Slovenska, viac na www.finweek.sk, www.investsummit.sk, www.finas.sk
ID: 3297979  Dátum zverejnenia: 4.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac