Pracovník klientského oddelenia - Bratislava

Future Brothers s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ provízie a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov / kolegyne do kancelárie na dlhodobú spoluprácu na pozíciu Pracovník klientského oddelenia, čo by bolo tvojou náplňou páce ?
- Samozrejme začiatočné školenie a zoznámenie sa s chodom kancelárie a rovnako aj s tvojimi novými kolegami
- Postupné zapracovanie sa do rôznych obchodných prípadov so skúseným kolegom
- Komunikácia s klientom ohľadom zaujímavých obchodných príležitostí
- Poskytovanie aktuálnych informácií našim klientom
- Príprava podkladov a následné od prezentovanie na obchodných stretnutiach
- Dávame ti priestor na vlastné nápady, zlepšovania našich systémov
- Pravidelné školenia s profesionálnym tímov hradené našou spoločnosťou

Vďaka tomu získaš ...
- Prácu v spoločnosti ktorá ti dáva priestor rásť ako kariérne tak aj finančne
- Stabilnú prácu v ktorej budeš denne napredovať
- Príjemný kolektív mladých ľudí s rovnakým cieľom
- Školenia zabezpečené našou spoločnosťou
- Pracovný telefón a počítač
- Prácu na TPP
- Voľné víkendy !
V prípade, že ťa nebaví viac sedieť doma, máš chuť sa vzdelávať a zabezpečiť si zaujímavé

Informácie o výberovom konaní

- Organizačné schopnisti
- Zmysel pre zodpovednosť
- Príjemné vystupovanie
- Aktívny prístup k práci
- Chuť pracovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Naša spoločnosť sa zaoberá administratívnou podporou, profesionálne riadením projektov a zabezpečuje potrebné právne dokumentácie. Ak potrebujete pomoc, tak ste potom na správnom mieste - my vám pomôžeme!
Outsourcing je vo svete využívaný predovšetkým ako jeden z nástrojov strategického riadenia podniku, menovite ako nástroj optimalizácie spotreby podnikových zdrojov pri orientácii na základné strategické ciele podniku.
Špecifickým rysom outsourcingu je jeho priama väzba na riadiaci, predovšetkým na rozhodovací proces. Z tejto vlastnosti vyplýva jednoznačne potreba maximálnej pozornosti vplyvu outsourcingu na:
• stratégiu a taktiku podnikateľských rozhodovaní,
• spoľahlivosť a operatívnosť riadenia.
Ponúkame široký výber z našich obchodných služieb. Ak je služba pre Vás zaujímavá, neváhajte nás kontaktovať.
- Administratívne služby
- Organizovanie obchodných stretnutí
- Editácia, archivácia a reorganizácia obchodných dokumentov
- Prezentácia v PowerPoint
- Pomoc a informácie
- Služby zákazníkom
ID: 4067400  Dátum zverejnenia: 18.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac