Agent Call Centra

Future Brothers s.r.o.

Miesto práce
Gorkého, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacOdmeny % + bonusy $

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať telefonickú, písomnú komunikáciu a pomoc potencionálnym klientom
- telefonicky oslovovať zákazníkov z internej databázy
- hľadanie riešení, ktoré zvýšia spokojnosť zákazníkov
- zaznamenávať údaje do systému
- zodpovedanie rôznych otázok týkajúcich sa investovania na kapitálovom trhu
- absolvovať pravidelné školenia, tréningy a meetingy
- pomoc zákazníkom zorientovať sa v našich produktoch a navrhnúť riešenie ,,na mieru”
- prijímať sťažnosti a podnety klientov
- aktívne predstavovanie nových produktov a predaj našich služieb

- práca na TPP
- vhodná práca i pre absolventa! (prax u nás nie je nutná)
- počas zaškolovacieho procesu pracuješ pri skúsenejšom kolegovi
- kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste
- atraktívne finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších
- odmena za odporučenie nových kolegov, ktorá môže byť až 500 Eur, ak nový kolega odpracuje aspoň polroka,
- fyzicky nenáročná práca,
- mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom
- stravné lístky v hodnote 4,50 €/deň
- dochádzkový bonus až do výšky 1440€ ročne
- nadštandardné hodnotenie (fixná + variabilná zložka ) + iné odmeny
- príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív
- stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti
- práca s prestížnymi značkami
- súťaže a spoločné aktivity pre tím
- medzinárodné súťaže v rámci celej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti komunikácie s klientom
- orientácia v investicných produktoch a službách výhodou
- príjemné vystupovanie a prejav, komunikatívnosť, zodpovednosť a lojálnosť
- orientácia na plnenie cieľov, vysoké pracovné nasadenie a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

Naša spoločnosť sa zaoberá administratívnou podporou, profesionálne riadením projektov a zabezpečuje potrebné právne dokumentácie. Ak potrebujete pomoc, tak ste potom na správnom mieste - my vám pomôžeme!
Outsourcing je vo svete využívaný predovšetkým ako jeden z nástrojov strategického riadenia podniku, menovite ako nástroj optimalizácie spotreby podnikových zdrojov pri orientácii na základné strategické ciele podniku.
Špecifickým rysom outsourcingu je jeho priama väzba na riadiaci, predovšetkým na rozhodovací proces. Z tejto vlastnosti vyplýva jednoznačne potreba maximálnej pozornosti vplyvu outsourcingu na:
• stratégiu a taktiku podnikateľských rozhodovaní,
• spoľahlivosť a operatívnosť riadenia.
Ponúkame široký výber z našich obchodných služieb. Ak je služba pre Vás zaujímavá, neváhajte nás kontaktovať.
- Administratívne služby
- Organizovanie obchodných stretnutí
- Editácia, archivácia a reorganizácia obchodných dokumentov
- Prezentácia v PowerPoint
- Pomoc a informácie
- Služby zákazníkom

Gorkého 12
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Horváthová
E-mail: poslať životopis
ID: 3951238  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac