Recepčná

Future Brothers s.r.o.

Miesto práce
Gorkého, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-prijímanie návštev (prvotný kontakt s klientom)
-príprava a zodpovednosti zasadačiek na meetingoch
-výkon administratívnej činnosti
-telefonická a e-mailová komunikácia
-evidencia dokumentov spoločnosti
-aktívne a samostatné riešenie zverených úloh
-scanovanie a nahrávanie dokumentov do sýstemu
-zabezpečenie chodu korešpondencie (prijímanie a odosielanie pošty)
-plnenie ďalších úloh podľa potrieb pozície

-práca v dynamickom a priateľskom kolektíve
-kompletné zaškolenie
-príjemné pracovné prostredie
-motivujúce finančné ohodnotenie plus stravné lístky
-mobilný telefón
-teambuildingové akcie
-možnosť získania bonusov
-voľný každý víkend plus sviatky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie a reprezentatívny vzhľad
-samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, dôslednosť
-organizačné schopnosti a logické myslenie
-pružnosť v myslení (improvizačné schopnosti)

Naša spoločnosť sa zaoberá administratívnou podporou, profesionálne riadením projektov a zabezpečuje potrebné právne dokumentácie. Ak potrebujete pomoc, tak ste potom na správnom mieste - my vám pomôžeme!
Outsourcing je vo svete využívaný predovšetkým ako jeden z nástrojov strategického riadenia podniku, menovite ako nástroj optimalizácie spotreby podnikových zdrojov pri orientácii na základné strategické ciele podniku.
Špecifickým rysom outsourcingu je jeho priama väzba na riadiaci, predovšetkým na rozhodovací proces. Z tejto vlastnosti vyplýva jednoznačne potreba maximálnej pozornosti vplyvu outsourcingu na:
• stratégiu a taktiku podnikateľských rozhodovaní,
• spoľahlivosť a operatívnosť riadenia.
Ponúkame široký výber z našich obchodných služieb. Ak je služba pre Vás zaujímavá, neváhajte nás kontaktovať.
- Administratívne služby
- Organizovanie obchodných stretnutí
- Editácia, archivácia a reorganizácia obchodných dokumentov
- Prezentácia v PowerPoint
- Pomoc a informácie
- Služby zákazníkom

Gorkého 12
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Horváthová
E-mail: poslať životopis
ID: 3464624   Dátum zverejnenia: 19.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700