Športový riaditeľ mládeže

Futbalový klub GALAKTIK

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacOd 1200 € mesačne, v závislosti od skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do futbalového klubu GALAKTIK Košice hľadáme Športového riaditeľa mládeže. Ten bude mať na starosti celý športový úsek klubu. Náplňou práce bude:

- Vedie tím mládežníckych trénerov klubu
- Sleduje tréningový proces jednotlivých družstiev a metodicky ho usmerňuje
- Pripravuje tréningové plány a postupy pre jednotlivé kategórie
- Koordinuje obsah športovej prípravy od prípravky po dorast
- Organizuje ukážkové tréningové jednotky
- Zodpovedá za neustále zlepšovanie športovej prípravy družstiev
- Pracuje v klubovom informačnom systéme
- Sleduje dodržiavanie harmonogramu v klubovom informačnom systéme
- Vedie elektronickú evidenciu o sledovaní TJ, zápasov, turnajov, udalostí, lekárskych prehliadok
- Zabezpečuje vzdelávanie trénerov
- Implementuje a presadzuje uplatňovanie jednotného herného systému v mládežníckych družstvách
- Sleduje talentovaných hráčov v celom FK
- Povinne sa zúčastňuje na zápasoch mládeže
- Spolupodieľa sa na vytvorení TOP skupín
- Pripravuje hodnotenia činnosti trénerov, úrovne tréningového procesu, zápasov a hráčov
- Spolupodieľa sa na hľadaní nových trénerov do FK
- Správa sa a vystupuje na maximálne profesionálnej úrovni

- Dlhodobá spolupráca
- Stály príjem počas celého roka
- Notebook
- Mobilný telefón s paušálom a internetom
- Príspevok na stravu a cestovné

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je určená pre ľudí:
- ukončené vzdelanie na fakultách športu alebo FTVŠ (nie je hlavnou podmienkou ale výhodou)
- futbalových trénerov a športových riaditeľoch v minulosti na obdobných pozíciách
- trénerská licencia min. UEFA A, UEFA PRO výhodou

Spolu so životopisom posielajte aj motivačný list.
Prosím uveďte:
- ako dlho sa venujete futbalovej kariére ?
- koho ste trénovali, na akých pozíciách ste vo futbale
pracovali ?
- čo bolo vašou náplňou práce ?

Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov

Súčasťou výberového konania je detailnejšie predstavenie vašej doterajšej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Futbal, Šport, Telovýchova

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Odolnosť voči stresu - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý
Časový manažment - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Futbalový tréner, Športový riaditeľ

Počet rokov praxe

2

Vášeň pre futbal
Cieľavedomosť
Priateľský a pozitívny prístup
Prax v obore min. 2 roky

Futbalový klub GALAKTIK je mládežnícky klub v Košiciach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4395128  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac