Poradenstvo a predaj hliníkových diskov v HU alebo RO jazyku

FUSION Slovakia s.r.o.

Miesto práce
FUSION.sk, Hraničná 2, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
v priebehu týždňa
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacbonusy za vyriešené objednávky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadáme nových kolegov a kolegyne na pozíciu Predaj a poradenstvo pri hliníkových diskoch v HU alebo RO jazyku.

Náplňou práce bude prevažne správa a riešenie eshop objednávok (Kontrola správnosti objednávok kolies podľa aplikačných tabuliek) a dotazov od našich zákazníkov týkajúcich sa produktov hliníkové disky, pneumatiky a ostatné príslušenstvo. Komunikácia prebieha telefonicky alebo mailom.

KOHO HĽADÁME?

Rád komunikuješ a dokážeš si poradiť v každej situácii?
Vieš telefonicky a písomne komunikovať v Maďarskom ,alebo Rumunskom jazyku
Ovládaš dobre prácu s počítačom, mail, excel ?
Chceš sa stále zdokonaľovať a učiť nové veci ohľadne kolies, technológii výroby, TUV ?
Vieš reagovať na požiadavky zákazníkov a nájsť riešenie ?

Ak si na všetky otázky odpovedal áno, tak hľadáme práve teba.

AKO BUDE PREBIEHAŤ TVOJ PRACOVNÝ DEŇ?
• Pracovný deň začneš s kávou, čajom a stretnutím s kolegami, na ktorom sa dozvieš všetky potrebné novinky...
• Nasledovať bude práca s objednávkovým systémom, s e-mailami, prijímanie hovorov a riešenie požiadaviek zákazníkov.
• Klientom poskytujeme detailné informácie o našich produktoch, pomáhame im riešiť rôzne
situácie ako vhodnosť daných kolies na auto, zápis kolies do technického preukazu, fakturácie a reklamácie.
• Deň zakončíš s dobrým pocitom, že si pomohol zákazníkom úspešne vyriešiť ich
problémy.

• dobrý kolektív

• výrazné zamestnanecké zľavy
• multisport karta
• po zaučení možná práca aj formou Homeoffice
• k dispozícii dielňa na údržbu vlastného auta a telocvičňa

Ak ťa táto ponuka zaujala, zanechaj nám správu a staň sa súčasťou nášho Košického tímu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním min. stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Rumunský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti
Práca s Gmailom a  PC
Komunikatívnosť
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

• skúsenosti pracovať v oblasti zákazníckeho servisu sú výhodou,
• dobré komunikačné schopnosti, ako ústne, tak aj písomné,
• schopnosť plynule komunikovať v maďarskom alebo rumunskom jazyku
 (momentálne hľadáme hlavne zamestnancov pre Maďarský a Rumunský trh),
• aktívna znalosť aspoň jedného jazyka (na úrovni min C1) slovom aj písmom,
• schopnosť reagovať pokojne a profesionálne i v stresujúcich situáciách.
• výhodou sú skúsenosti s prácou v e-shope.
• práca sa vykonáva v našich priestoroch v Košiciach (Po-Pi v čase od 8.30 do 17.00)

FUSION.sk je e-shop s medzinárodnou pôsobnosťou. Stali sme sa jednotkou na trhu v predaji hliníkových diskov a príslušenstva kolies.
Ponúkame zákazníkom odborné poradenstvo a preverenie správnosti výberu kolies pri každej objednávke.
Našou víziou je ponúkať ľuďom kvalitné kolesá , ktoré prinesú do ich každodenného života nie len bezpečnú  jazdu ,ale aj unikátny vzhľad ich vozidla.
Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby, vzdelávať sa v problematike kolies a proaktívne a s individuálnym prístupom riešiť požiadavky našich zákazníkov. Počet zamestnancov
10-15 zamestnancov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Rumunský jazyk - Expert (C2)

Microsoft Excel - Základy
E-mail - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Očenáš
E-mail: poslať životopis
ID: 4798526  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac