Barista/ka, čašník/čka YOGI'S Bratislava

Fusion Group s.r.o.

Miesto práce
Yogi's Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava espresso nápojov,
-príprava a servírovanie nápojov podľa ponuky,
-práca a starostlivosť o kávový mlynček a profesionálny espresso stroj,
-práca s pokladňou,
-komunikácia a spolupráca v tíme,
-komunikácia so zákazníkmi
-prezentácia a odporúčanie produktov
-podpora predaja
-udržiavanie chodu kaviarne podľa štandardov Yogi´s

-čerpanie benefitov zamestnaneckej karty Fusion Benefits Employee Card
-sociálny program, mesačný príspevok spoločnosti na DDS,
-pravidelné teambuildingy, tímové aktivity,
-pravidelné školenia a odborné vzdelávacie aktivity,
-práca ako hobby v príjemnom a profesionálnom kolektíve,
-možnosť odborného a osobného rastu
-stravné príspevky
-moderné spôsoby motivácie zamestnancov

Miluješ vôňu čerstvo pomletej kávy? Dávaš do svojej práce srdce? Rád si kávu nielen vypiješ, ale si ju aj rád pripravuješ? Potom si to práve Ty, koho hľadáme :-)
Do nášho úspešného konceptu kaviarní Yogi´s hľadáme nových kolegov pre ktorých káva nieje len čierna... a ak s prípravou kávy skúsenosti ešte nemáš, my Ťa to radi naučíme.
Ak si sa v popise práce našiel, životopis s fotografiou pošli na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Keďže kolegov hľadáme do Yogi's Avion Shopping Park Bratislava aj do Yogi's Bory Mall Bratislava, do poznámky napíš, ktoré pôsobisko by Ti viac vyhovovalo.
Ďakujeme všetkým za záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hotelierstvo, Baristika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-prozákaznícky prístup,
-príjemné vystupovanie,
-komunikatívnosť,
-ochota učiť sa nové veci, flexibilnosť
-tímový hráč
-zmysel pre detail
-samostatnosť pri riešení úloh
-odolnosť voči chvíľkovému stresu

Spoločnosť FUSION GROUP | "Vaše miesto zážitkov", je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb, ktoré ponúka, sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvoria 4 úspešné gastronomické koncepty – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko, ZaZza – Pizza Bistro, La Cubanita lounge bar.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staň sa aj Ty jedným z nás!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bory Mall
6780 Bratislava- Lamač

Kontakt

ID: 3103413   Dátum zverejnenia: 13.11.2017