Supercool Barista/ka, čašník/čka YOGI'S Bratislava

Fusion Group s.r.o.

Miesto práce
Yogi's Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naštartuj svoju kariéru práve teraz v tíme mladých profesionálov a pracuj spolu so slovenským majstrom Latte Artu na mieste, ktoré sa pýši ocenením TOP MIESTO NA SLOVENSKU podľa neobyčajného bedekra najlepších kaviarní a bistier :-)

Čo by Ťa v práci čakalo:
-príprava espresso nápojov,
-príprava a servírovanie nápojov podľa ponuky,
-práca a starostlivosť o kávový mlynček a profesionálny espresso stroj,
-práca s pokladňou,
-komunikácia a spolupráca v tíme,
-komunikácia so zákazníkmi
-prezentácia a odporúčanie produktov
-udržiavanie chodu kaviarne podľa štandardov Yogi´s

Čo by Ťa neminulo:
-čerpanie benefitov zamestnaneckej karty Fusion Benefits Employee Card
-sociálny program, mesačný príspevok spoločnosti na DDS,
-pravidelné teambuildingy, tímové aktivity,
-pravidelné školenia a odborné vzdelávacie aktivity,
-práca ako hobby v príjemnom a profesionálnom kolektíve,
-možnosť odborného a osobného rastu
-stravné príspevky
-moderné spôsoby motivácie zamestnancov
-uniforma

Informácie o výberovom konaní

Čo o tejto práci hovoria Tvoji budúci kolegovia:

Lucka: Práca v Yogi´s je pre mňa zaujímavá a každý deň, ktorý v nej zažívam vie byť iný... vďaka Yogi´s som začala vnímať kávu ako druh umenia, v ktorom sa chcem neustále zlepšovať. Okrem príjemného pracovného prostredia, je pre mňa dôležité aj to s kým pracujem, a vďaka Yogi´s som mohla spoznať skvelých ľudí, ktorí mi prirástli k srdcu a rada sa s nimi stretávam aj vo svojom súkromí.

Adela : Prácu v tíme Yogi´s hodnotím kladne. Prešla som si viacerými gastro prevádzkami a ani v jednej nebolo vedenie tak ústretové. Zamestnancov si tu vážia a snažia sa ich tu udržať. Naučila som sa profesionálnejšiemu prístupu k práci a mám tu priestor na zdokonaľovanie techniky latte art. Máme príjemné pracovné prostredie so skvelou pracovnou dobou, takže žiadne ťahanie do hlbokej noci nehrozí :-) Čo je pre mňa ešte dôležité, v kolektíve si vždy vieme pomôcť.

Miška: Yogi´s je pre mňa od začiatku miesto, ktoré si ma získalo svojou rodinnou a priateľskou atmosférou. Či už zo strany kolegov, alebo stálych hostí. Je to miesto, kde sa človek môže cítiť uvoľnene a nie tak pod tlakom ako to často býva v iných prevádzkach. Tu je to úplne naopak. Zamestnanci majú možnosti aj podmienky sa zlepšovať a učiť sa nové veci, ako napríklad latte art, s ktorým sa potom môžme predviesť na rôznych súťažiach... Vymýšľajú sa tu pre nás stále nejaké príjemné aktivity, ako napríklad teambuildingy, z ktorých som ja osobne nadšená. Kolegovia pri nich môžu utužiť svoje vzťahy a nabiť sa pozitívnou energiou do práce. Tá snaha zamestnanca motivovať a nie ho odradiť je dôvodom, prečo si človek prácu v Yogi´s zamiluje.

Vlado: Yogi´s ako firma mi dáva víziu a stabilitu do budúcna. Taktiež možnosť vzdelávať sa a zdokonaľovať sa v príprave kvalitnej a chutnej kávy. Profesionálny prístup k práci a správna motivácia zamestnancov, to je to čo fakt cením.

Dosť už bolo slov, poď do toho s nami teraz aj Ty!

Do nášho úspešného konceptu kaviarní Yogi´s hľadáme nových kolegov pre ktorých káva nieje len čierna... a ak s prípravou kávy skúsenosti ešte nemáš, my Ťa to radi naučíme.
Ak si sa v popise práce našiel, životopis s fotografiou pošli na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Keďže kolegov hľadáme do Yogi's Avion Shopping Park Bratislava aj do Yogi's Bory Mall Bratislava, do poznámky napíš, ktoré pôsobisko by Ti viac vyhovovalo.
Ďakujeme všetkým za záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

www.yogiscoffee.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, Hotelierstvo, Baristika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame:

-prozákaznícky prístup,
-príjemné vystupovanie,
-komunikatívnosť,
-ochota učiť sa nové veci, flexibilnosť
-tímovosť ale aj samostatnosť
-zmysel pre detail
-odolnosť voči chvíľkovému stresu

Spoločnosť FUSION GROUP | "Vaše miesto zážitkov", je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb, ktoré ponúka, sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvorí 5 úspešných gastronomických konceptov – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko, ZaZza – Pizza Bistro a La Cubanita lounge bar.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staň sa aj Ty jedným z nás!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bory Mall
6780 Bratislava- Lamač
ID: 3103413   Dátum zverejnenia: 28.11.2017