Barista/ka v Yogi´s Coffee OC Eperia

Fusion Group s.r.o.

Yogi´s Coffee OC Eperia, Ulica Armádneho generála Ludviga Svobodu, 080 01 Prešov, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
820 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava a predaj espresso nápojov,
-príprava, servírovanie a predaj nápojov podľa ponuky,
-práca a starostlivosť o kávový mlynček a profesionálny espresso stroj,
-príjem a výdaj objednávok,
-práca s pokladňou,
-komunikácia so zákazníkmi, zákaznícky servis,
-udržiavanie chodu kaviarne podľa štandardov Yogi´s

-práca ako hobby v príjemnom profesionálnom kolektíve,
-pravidelné školenia a odborné vzdelávacie aktivity,
-pravidelné teambuildingy a tímové aktivity,
-čerpanie benefitov zamestnaneckej karty Fusion Benefits Employee Card,
-sociálny program, mesačný príspevok na DDS,
-stravné lístky,
-moderné spôsoby motivácie zamestnancov,
-možnosť odborného a kariérneho rastu

Miluješ vôňu čerstvo pomletej kávy? Dávaš do svojej práce srdce? Rád si kávu nielen vypiješ, ale si ju aj rád pripravuješ? Potom si to práve Ty, koho hľadáme :-)
Do nášho úspešného konceptu kaviarní Yogi´s hľadáme nových kolegov pre ktorých káva nieje len čierna... a ak s prípravou kávy skúsenosti ešte nemáš, my Ťa to radi naučíme :-)
Ak si sa v popise práce našiel, životopis s fotkou pošli na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, baristika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-proaktívny a prozákaznícky prístup,
-príjemné vystupovanie,
-komunikatívnosť,
-ochota učiť sa nové veci, flexibilita,
-tímový hráč,
-zmysel pre detail,
-samostatnosť pri riešení úloh,
-pozitívny vzťah ku káve aj jej príprave

Spoločnosť FUSION GROUP | "Vaše miesto zážitkov", je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb, ktoré ponúka, sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvoria 4 úspešné gastronomické koncepty – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko, ZaZza – Pizza Bistro, La Cubanita lounge bar.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staň sa aj Ty jedným z nás!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bory Mall
6780 Bratislava- Lamač
ID: 2981262   Dátum zverejnenia: 10.10.2017