Čašník/ čašníčka, La Cubanita v OC Eperia

Fusion Group s.r.o.

La Cubanita OC Eperia, Ulica Armádneho generála Ludviga Svobodu 34, 080 01 Prešov, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.11.2017
Ponúkaný plat (brutto)
718

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-servírovanie nápojov
-prezentácia a odporúčania produktov hosťom
-podpora predaja
-udržiavanie chodu prevádzky podľa štandardov
-objednávanie a účtovanie hostí
-práca s pokladňou
-spolupráca s barmanom

-práca v príjemnom profesionálnom kolektíve
-pravidelné školenia a odborné vzdelávacie aktivity
-pravidelné tímové aktivity a teambuildingy
-čerpanie benefitov zamestnaneckej karty Fusion Benefits Employee Card
-sociálny program, mesačný príspevok na DDS, stravné lístky
-moderné spôsoby motivácie zamestnancov
-možnosť osobného a kariérneho rastu

Hľadáme šikovného a pracovitého čašníka, alebo čašníčku, ktorý svoju prácu robí s radosťou a úsmevom na perách :-)
Svoje životopisy aj s fotografiou zasielajte na uvedený e-mail.
Vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme však len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-proaktívny a prozákaznícky prístup
-príjemné vystupovanie
-komunikatívnosť
-ochota a chuť učiť sa nové veci, flexibilita
-zmysel pre detail
-samostatnosť pri riešení úloh
-tímový hráč

Spoločnosť FUSION GROUP | "Vaše miesto zážitkov", je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb, ktoré ponúka, sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvoria 4 úspešné gastronomické koncepty – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko, ZaZza – Pizza Bistro, La Cubanita lounge bar.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staň sa aj Ty jedným z nás!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bory Mall
6780 Bratislava- Lamač
ID: 2684973   Dátum zverejnenia: 11.10.2017