Kuchár v Talianskom Bistre

Fusion Group s. r. o.

Miesto práce
Mlynská 27, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
17.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900 netto + prípatky počas sviatkov a víkendov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho tímu v štýlovom ZaZza pizza bistre v Košiciach.
Vašou náplňou práce by bola príprava jedál z dennej ponuky menu, zabezpečenie kvality pripravovanýchch pokrmov, dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku, podieľanie sa na príprave jedálneho lístka a receptúr, zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín a dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok Fusion Group.
Staň sa jedným z nás!
Video: https://www.facebook.com/zazza.ke/videos/1035127696638650/

Práca od pondelka do piatka od 6:00 - 15:00hod.
Platené voľno počas sviatkov.
Príplatky za prácu počas sviatkov a víkendov.
Práca v atraktívnom prostredí s možnosťou odborného a osobnostného rastu s veľkým dôrazom na firemnú kultúru.
Čerpanie benefitov zamestnaneckej karty Fusion Benefits Employee Card.
Sociálny program, mesačný príspevok spoločnosti na DDS.
Uniforma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax nie je podmienkou, ale je vítana. Pozitívny postoj k práci je však nutnosťou.
Hygienické minimum alebo zdravotný preukaz sú podmienkov.

Spoločnosť FUSION GROUP | "Miesto zážitkov" |, je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvorí 7 úspešných gastronomických konceptov – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko a La Cubanita | lounge bar a najnovšie Pilsnerka a NOZU | bistro & coffee, Pallavicini Manor.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň ich prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staňte sa jedným z nás!
www.fusiongroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2628430  Dátum zverejnenia: 29.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 netto + prípatky počas sviatkov a víkendov