Čašník/ čašníčka v kaviarni Yogi´s Coffee Mirage

Fusion Coffee s. r. o.

Miesto práce
Mirage Shopping Center, Námestie Andreja Hlinku, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Nástupný plat od 6 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príprava a predaj espresso nápojov,
-príprava, servírovanie a predaj nápojov podľa ponuky,
-práca a starostlivosť o kávový mlynček a profesionálny espresso stroj,
-príjem a výdaj objednávok,
-práca s pokladňou,
-komunikácia so zákazníkmi, zákaznícky servis,
- roznášanie nápojov a doplnkových produktov
-udržiavanie chodu kaviarne podľa štandardov Yogi´s

-práca ako hobby v príjemnom profesionálnom kolektíve,
-platené pravidelné školenia a odborné vzdelávacie aktivity,
-pravidelné teambuildingy a tímové aktivity,
-čerpanie benefitov zamestnaneckej karty Fusion Benefits Employee Card,
-sociálny program, mesačný príspevok na DDS,
-stravné lístky,
-moderné spôsoby motivácie zamestnancov,
-možnosť odborného a kariérneho rastu

Miluješ vôňu čerstvo pomletej kávy? Dávaš do svojej práce srdce? Rád si kávu nielen vypiješ, ale si ju aj rád pripravuješ? Potom si to práve Ty, koho hľadáme :-)
Do nášho úspešného konceptu kaviarní Yogi´s hľadáme nových kolegov pre ktorých je káva denný rituál... a ak s prípravou kávy skúsenosti ešte nemáš, my Ťa to radi naučíme :-)
Ak si sa v popise práce našiel, životopis s fotkou pošli na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Odporúčania od Tvojich budúcich kolegov:

Silvia - Yogi´s Eperia
Práca v Yogi´s ma baví preto, lebo pracujem v dobrom kolektíve a teším sa do práce. Baví ma to aj preto, lebo vždy sa niečim zdokonalíme. A, že práca u nás sa nezakladá len na kvantite, ale predovšetkým na kvalite. :)

Vladko - Yogi´s Eurovea
Práca v Yogi’s spája lásku ku káve a ochotu vykonávať svoju prácu ako profesionál. Sme koncept, kde je každý člen teamu dôležitý a vždy si vieme so všetkým pomôcť. Skvelý produkt je zárukou spokojného zákazníka, ktorý sa nám odvďačí pozitívnou energiou a motiváciou pracovať na sebe. Pretože aj náš zákazník ľúbi kávu tak ako my. :)

Miška Yogi´s Bory Mall
Práca v Yogi´s je skvelá, okrem super kolektívu nám zbehne čas neskutočne rýchlo. K dispozícii máme profesionálne vybavenie v podobe kávovaru, mlynčeka ale aj ostatných zariadení a preto je aj profesionálne napredovanie omnoho ľahšie. :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- proaktívny a prozákaznícky prístup,
-príjemné vystupovanie,
-komunikatívnosť,
-ochota učiť sa nové veci, flexibilita,
-tímový hráč,
-zmysel pre detail,
-samostatnosť pri riešení úloh,
-pozitívny vzťah ku káve aj jej príprave

Spoločnosť FUSION GROUP | "Miesto zážitkov" |, je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb, ktoré ponúka, sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvorí 4 úspešné gastronomické koncepty – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko a La Cubanita | lounge bar a 2 nové koncepty Pilsnerka Novum a NOZU | bistro & coffee.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staňte sa jedným z nás!
www.fusiongroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4432058  Dátum zverejnenia: 25.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.