Reagujte bez životopisu

Eshop administrátor / Administratívny pracovník

FURMENTA, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača, Ďalšie bonusy - stravné lístky hradené zamestnávateľom, narodeninové voľno, bonusy a i.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa webovej stránky, spracovávanie objednávok
- zákaznícky servis, riešenie prípadných reklamácií a navrhovanie vhodných postupov
- pravidelná komunikácia so zákazníkmi (maloobchod), aktívna komunikácia v slovenskom, maďarskom a anglickom jazyku
- starostlivosť a komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- práca s účtovným programom na báze prvotnej evidencie /vystavovanie a zakladanie faktúr, príjemok a výdajok zo skladového hospodárstva / označovanie tovaru
- práca vo Photoshope/Facebook/Instagram/MS Office
- zabezpečovanie korešpondencie spoločnosti
- vykonávanie administratívnych činností spoločnosti
- administratívna a technicko-organizačná podpora pre vedenie spoločnosti
- nákup kancelárskych potrieb, občerstvenia a vybavenia kancelárií
- zabezpečovanie servisných opráv hnuteľného a nehnuteľného majetku
- aktívny šofér - vodičský preukaz skup. B

- prácu v príjemnom kolektíve
- získanie cenných skúseností a praxe
- možnosť uplatniť svoje skúsenosti nápady a znalosti
- zamestnanecké výhody

Životopis s farebnou fotkou prosím zasielajte na email [email protected] , resp. možné osobne odovzdať v predajni v Dunajskej Strede.
Vybraných uchádzačov budeme tel. kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Administrácia webových stránok - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
finančná a ekonomická gramotnosť
práca v internetovom obchode výhodou

Obchodná spoločnosť s koncentráciou na maloobchod a online predaj obuvi a módnych doplnkov.
ID: 3950524  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac