Obchodný zástupca

furbify

Miesto práce
Osada Reviczkého 38, 946 03 Kolárovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 3 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových veľkoobchodných partnerov
- starostlivosť o aktuálnych veľkoobchodných partnerov
- jednanie s klientmi telefonicky a osobne
- prezentácia spoločnosti a produktov
- spolupráca s ostatnými členmi tímu
- sledovanie konkurencie
- práca so systémom CRM
- pravidelný reporting

Ak ľahko nadväzuješ kontakty, ovládaš slovenčinu i maďarčinu a nechýba ti odvaha zavolať hocikomu, tak ku nám budeš rád/rada chodiť do práce. Dokonca ak si šikovný/šikovná, tak to budeš mať aj dobre zaplatené.

S postupom času prídeš na to, ako na jednotlivé typy osobností, čosi odpozeráš aj od kolegov a tvoje provízie vystrelia. Ak už máš v podobnej oblasti skúsenosti, tak ten moment príde oveľa rýchlejšie.

Po čase ťa pošleme aj na služobné cesty, aby si mal možnosť navštíviť svojich partnerov aj osobne po celom Slovensku. Pracujeme od pondelka do piatku od 8-mej do pol piatej. Náš 9-členný veľkoobchodný tím ťa už netrpezlivo čaká!

• Motivačné platové ohodnotenie
• Notebook a telefón
• Tovar a služby za zamestnanecké ceny
• Občerstvenie na pracovisku (neobmedzená káva, čaj)
• Firemné kino + popcorn (raz mesačne)
• Teambuildingy
• Odmena pri odporučení nového zamestnanca
• Firemný príspevok pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva

Po zaslaní životopisu ti pošleme dotazník, na základe ktorého ťa pozveme na pohovor, ak si podľa nás vhodný/á na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať s ľuďmi
- proaktivita
- spoľahlivosť

Zaoberáme sa repasovaním a predajom výpočtovej techniky špičkovej kvality (obchodné notebooky a počítače). Sme hrdí na to, že každoročne obnovíme a predáme desiatky tisíc zariadení, čím prispievame k ochrane životného prostredia. Momentálne pôsobíme hlavne v 3 krajinách (SK, HU, CZ), ale venujeme sa aj exportu do takmer celej Európy. Minulý rok sme dosiahli celkové výnosy vo výške 12 miliónov eur. Viac si o nás môžeš prečítať tu: https://www.furbify.sk/my-sme-furbify.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4274939  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac