Obchodný zástupca pre veľkoobchod

furbify

Miesto práce
Kolárovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda + provízie (po troch mesiacoch pri požadovanom výkone sa automaticky zvýši aj základná mzda, provízie sú viazané na predaj, nie je horný limit) + príspevok na stravovanie a príplatok na auto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si človek, ktorý vie čo chce, a nezľakneš sa zodpovednosti, tak hľadáme práve teba. Ak si schopný vziať osud do vlastných rúk a tvrdo pracovať, ako obchodník u nás budeš mať neobmedzené zárobkové možnosti. Prines svoje nadšenie a my ťa podporíme našimi prémiovými výrobkami a so všetkými zdrojmi potrebnými na predaj. Príležitosť a stabilný základ sú dané, je to na tebe, či sa staneš súčasťou nášho úspechu.

Ak nie si expertom v oblasti predaja, u nás sa to rýchlo naučíš. Ak však už máš skúsenosti, ponúkame ti možnosť zdokonaliť sa v umení predaja. V prípade, že máš potrebné jazykové znalosti, môžeš sa zúčastniť aj našich medzinárodných projektov.

Medzi tvoje úlohy by patrili:
• starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• hľadanie nových zákazníkov, osobná prezentácia našej spoločnosti
• predaj našich produktov a služieb pre veľkoobchodných partnerov najmä po telefóne
• ochotné zodpovedanie zákazníckych otázok a rýchle riešenie ich problémov

• Motivačné platové ohodnotenie
• Notebook a telefón
• Pravidelné vzdelávanie v rámci firmy
• Občerstvenie na pracovisku (neobmedzená káva, čaj)
• Firemné kino + popcorn (raz mesačne) - kvôli epid. situácii momentálne prerušené
• Stravné lístky
• Mladý tím pripravený dosiahnuť naše ciele
• Teambuildingy
• Tovar a služby za zamestnanecké ceny
• Odmena pri odporučení nového zamestnanca
• Firemný príspevok pri narodení dieťaťa a pri uzavretí manželstva

Formulár na prihlásenie je na konci stránky. Na pohovor budú pozvaní len najlepší uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Český jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- chuť pracovať s ľuďmi
- proaktivita
- spoľahlivosť

Zaoberáme sa repasovaním a predajom výpočtovej techniky špičkovej kvality (obchodné notebooky a počítače). Sme hrdí na to, že každoročne obnovíme a predáme desiatky tisíc zariadení, čím prispievame k ochrane životného prostredia. Momentálne pôsobíme hlavne v 3 krajinách (SK, HU, CZ), ale venujeme sa aj exportu do takmer celej Európy. Minulý rok sme dosiahli celkové výnosy vo výške 12 miliónov eur. Viac si o nás môžeš prečítať tu: https://www.furbify.sk/my-sme-furbify.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4166540  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac