Predavačka / Predajca - Administratíva

furbify

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac+ provízie z predaja (cca. 100-400 Eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívna činnosť
- Poradenstvo pri predaji v našej novej predajni
- Spolupráca s obchodným oddelením (príprava cenových ponúk)
- Odstraňovanie a riešenie závad, testovanie (HW a SW)
- Technická podpora
- Reporting (vyhodnotenie a sledovanie spokojnosti zákazníkov)

• Motivačné platové ohodnotenie
• Pravidelné vzdelávanie v rámci firmy s významným vedomostným repertoárom
• Občerstvenie na pracovisku (neobmedzená káva, čaj)
• Firemné kino + Popcorn (raz mesačne)
• Stravné lístky
• Mladý tím pripravený dosiahnuť naše ciele
• Teambuildingy
• Tovar a služby za zamestnanecké ceny
• Odmena pri odporučení nového zamestnanca

Podmienkou postupu do nasledovného kola je vyplnenie a vrátenie krátkeho dotazníka, ktorý Vám bude zaslaný krátko po zaslaní životopisu s fotografiou.
Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Plynulé ovládanie slovenského a maďarského jazyka (anglický jazyk
výhodou)
• Otvorená, trpezlivá a pozitívna osobnosť
• Komunikačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie voči zákazníkom
• Zodpovednosť, samostatnosť pri riešení úloh
• Schopnosť riešiť konflikty
• Skúsenosti s predajom, zákazníckym servisom sú výhodou
• Práca v tíme

Zaoberáme sa repasovaním a predajom výpočtovej techniky špičkovej kvality (obchodné notebooky a počítače). Sme hrdí na to, že každoročne obnovíme a predáme desiatky tisíc zariadení, čím prispievame k ochrane životného prostredia. Momentálne pôsobíme hlavne v 3 krajinách (SK, HU, CZ), ale venujeme sa aj exportu do takmer celej Európy. Minulý rok sme dosiahli celkové výnosy vo výške 12 miliónov eur. Viac si o nás môžeš prečítať tu: https://www.furbify.sk/my-sme-furbify.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3834871  Dátum zverejnenia: 4.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac