Obchodná referentka / referent

furbify s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najdôležitejšími úlohami sú podpora obchodného oddelenia a oddané riešenie otázok a problémov zákazníkov.

• Podpora obchodného oddelenia (príprava a spracovanie podkladov)
• Spolupráca s obchodným oddelením (príprava cenových ponúk)
• Administratívna činnosť
• Prijímanie hovorov a maximálne uspokojenie potrieb zákazníkov
• Reporting (vyhodnotenie a sledovanie spokojnosti zákazníkov)
• Vlastné projekty (rozvíjanie nášho vlastného systému – v rámci pracovnej pozície)
• Pravidelné vyhľadávanie nových nápadov a riešení

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mzdy: 700 EUR + provízia z predaja

• Motivačné platové ohodnotenie
• Pravidelné vzdelávanie v rámci firmy s významným vedomostným repertoárom
• Možnosť významného kariérneho rastu
• Vzrušujúce úlohy
• Služobný notebook a telefón
• Občerstvenie na pracovisku (neobmedzená káva, čaj, minerálka)
• Firemné kino + Popcorn (raz mesačne)
• Stravné lístky
• Mladý tím pripravený dosiahnuť naše ciele
• Teambuildingy
• Tovar a služby za zamestnanecké ceny
• Odmena pri odporučení nového zamestnanca

Podmienkou postupu do nasledovného kola je vyplnenie a vrátenie krátkeho dotazníka, ktorý Vám bude zaslaný krátko po zaslaní životopisu s fotografiou.
Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Je dôležité,aby bola naša budúca kolegyňa poriadkumilovná, precízna a aby s radosťou
vykonávala rozmanité a výzvami plné dôležité úlohy. Ideálnou uchádzačkou je
osoba, ktorej je práca s ľuďmi dôverne známa a pravidelne s nimi
komunikuje osobne alebo prostredníctvom telefónu. Trpezlivo si vypočuje
zákazníkov a nájde najlepšie riešenie na ich problémy. Nevie si predstaviť, aby žila svoj
každodenný život bez stálych ľudských vzťahov.

• Otvorená, trpezlivá a pozitívna osobnosť
• Komunikačné schopnosti
• Schopnosť riešiť konflikty
• Skúsenosti s predajom sú výhodou
• Skúsenosti so zákazníckym servisom sú výhodou
• Skúsenosti z oblasti telemarketingu (call centrum) sú výhodou
• Plynulé ovládanie slovenského a maďarského jazyka (anglický jazyk
výhodou)

Naša spoločnosť vznikla z vášne dvoch kamarátov k počítačovým hrám a teraz sa už 10 rokov venuje predaju obnovenej výpočtovej techniky.
Keďže rozmýšľame vo veľkom a problémy skôr vnímame ako výzvy, naším cieľom je, aby sme z malého mestečka dobyli celú Európu so svojimi kvalitnými výrobkami.
Sme zelení. Jednak znižujeme množstvo elektronického odpadu obnovením výpočtovej techniky, jednak v súvislosti s použitými materiálmi a zdrojmi dbáme o životné prostredie. Ak je aj pre Teba dôležitá budúcnosť a chcel by si pre ňu niečo spraviť, pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Osada Reviczkého 38
94603 Kolárovo

Kontakt

ID: 3756323   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy: 700 EUR + provízia z predaja