1 200 - 2 400 EUR

Obchodný manažér

furbify s.r.o.

Maďarsko, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si človek, ktorý vie čo chce a nezľakneš sa zodpovednosti, tak hľadáme práve Teba. Ak si schopný vziať osud do vlastných rúk a tvrdo pracovať, ako obchodník u nás budeš mať neobmedzené zárobkové možnosti. Prines svoje nadšenie a my Ťa podporíme našimi prémiovými výrobkami a so všetkými zdrojmi potrebnými na predaj. Príležitosť a stabilný základ sú dané, je to na Tebe, či sa staneš súčasťou nášho úspechu.

Ak nie si expertom v oblasti predaja, u nás sa to rýchlo naučíš. Ak však už máš skúsenosti, ponúkame Ti možnosť zdokonaliť sa v umení predaja. V prípade, že máš potrebné jazykové znalosti, môžeš sa zúčastniť aj našich medzinárodných projektov.

Medzi Tvoje úlohy by patrili:
• starostlivosť o existujúcich zákazníkov, návšteva partnerov
• hľadanie nových zákazníkov, osobná prezentácia našej spoločnosti
• predaj našich produktov a služieb
• ochotné zodpovedanie zákazníckych otázok a rýchle riešenie ich problémov

Ako môžeš prispieť k našim spoločným úspechom:
• Maj rád prácu s ľuďmi a buď trpezliví k zákazníkom
• Buď proaktívny pri riešení konfliktov a problémov
• Ovládaj plynule slovenský aj maďarský jazyk (Čeština, španielčina alebo taliančina sú výhodou.)
• Maj skúsenosti v oblasti predaja
• Maj záujem o výpočtovú techniku
• Maj pozitívny prístup k práci, životu a neboj sa výziev
• Maj aspoň maturitu alebo vysokoškolské vzdelanie
• Ovládaj prácu s balíkom MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) na pokročilej úrovni

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 € podľa skúseností + pohyblivá zložka bez hornej hranice s odzrkadlením na výkon

• Notebook a telefón, služobné auto aj na súkromné účely
• Účasť na odborných školeniach a prezentáciách
• Mladý tím pripravený dosiahnuť naše ciele
• Možnosť významného kariérneho rastu
• Vlastné systémy, ktoré urýchľujú a uľahčujú prácu
• Pravidelné teambuildingy
• Vzrušujúce úlohy

Podmienkou postupu do nasledovného kola je vyplnenie a vrátenie krátkeho dotazníka, ktorý Vám bude zaslaný krátko po zaslaní životopisu.
Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.7.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Naša spoločnosť vznikla z vášne dvoch kamarátov k počítačovým hrám a teraz sa už 10 rokov venuje predaju obnovenej výpočtovej techniky.
Keďže rozmýšľame vo veľkom a problémy skôr vnímame ako výzvy, naším cieľom je, aby sme z malého mestečka dobyli celú Európu so svojimi kvalitnými výrobkami.
Sme zelení. Jednak znižujeme množstvo elektronického odpadu obnovením výpočtovej techniky, jednak v súvislosti s použitými materiálmi a zdrojmi dbáme o životné prostredie. Ak je aj pre Teba dôležitá budúcnosť a chcel by si pre ňu niečo spraviť, pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Osada Reviczkého 38
94603 Kolárovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Makai
E-mail: poslať životopis
ID: 3652432   Dátum zverejnenia: 7.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 € podľa skúseností + pohyblivá zložka bez hornej hranice s odzrkadlením na výkon