Можливість для людей з України

Brigáda - výdaj jedla v Svadby a Kari v pracovné dni

Funki Punki s. r. o.

Miesto práce
Svadby a Kari Vysoká, Vysoká, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
450 EUR/mesiacVýplata každý deň po zmene 5 eur netto + mesačné odmeny zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude s milým úsmevom vydávať chutné jedlo stravníkom v prevádzkach Svadby a Kari.

Pracovná doba od 10:00 - 16:00 v pracovné dni.

Potrebujeme Ťa na 3-5 dní v týždni - ideálna práca k Tvojim vlastným aktivitám, alebo škole počas roka.

5,0 eur na hodinu v čistom vyplácané denne + mesačné odmeny zo zisku.

Možnosť pracovať len pár dní v týždni
Kvalitné exotické jedlo a výberová káva zadarmo
Neformálna pracovná atmosféra - žiadne naškrobené uniformy, ani zbytočné nariadenia
Odmeny zo zisku
Skvelá práca pre študentov VŠ, voľnomyšlienkárov a slniečkárov ;)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Milota, vyrovnanosť a chuť pracovať

Funki Punki je živá mladá spoločnosť . Desať rokov ponúkame kvalitné jedlá bez kompromisov. Naše koncepty Funki Punki palacinky a Svadby a Kari - exotická kuchyňa ako obedové menu dosahujú vysoké hodnotenia vo všetkých online službách a tešia sa priazni zákazníkov. Kladieme dôraz na neformálne pracovné prostredie, pohodovú atmosféru a vlastnú zodpovednosť.
ID: 4360519  Dátum zverejnenia: 23.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 450 EUR/mesiac