Palacinkový guru

Funki Punki s. r. o.

Miesto práce
Klariská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.10.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V palacinkárni Funki Punki pracuje mladý, živý tím ľudí. Sú to naši milí zamestnanci, ktorí svojim vystupovaním a chuťou pracovať tvoria atmosféru tohto úžasného podniku.

Zapadni do nášho kolektívu a odmení Ťa nezviazané pracovné prostredie bez zbytočných nariadení a zákazov. Jediné čo potrebuješ je úsmev a chuť pracovať.

Náplňou práce je buď príprava surovín a pečenie palaciniek, alebo príprava nápojov a obsluha hostí - vyber si, čo Ťa viac baví.

Práca je vhodná pre študentov, aj neštudentov a všetkých tých, ktorí môžu pracovať pár dní v týždni doobedia (8-16), prípadne poobedia(16-24).

Výplatu zhruba 30 eur si berieš každý deň po zmene + mesačná odmena Ťa neminie!

príjemná práca v kolektíve úžasných ľudí
neobmedzený prístup k najlepším palacinkám v Bratislave
flexibilná pracovná doba
výplata každý deň po zmene

Pošli životopis na [email protected] a my Ti zavoláme ohľadom osobného stretnutia. Pre viac info volaj 0944149835.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si pomáhala - pomáhal doma v kuchyni, máš navrch. Ak nie, stačí byť šikovný. Ostatné Ťa naučíme.

Funki Punki je živá mladá spoločnosť . Desať rokov ponúkame kvalitné jedlá bez kompromisov. Naše koncepty Funki Punki palacinky a Svadby a Kari - exotická kuchyňa ako obedové menu dosahujú vysoké hodnotenia vo všetkých online službách a tešia sa priazni zákazníkov. Kladieme dôraz na neformálne pracovné prostredie, pohodovú atmosféru a vlastnú zodpovednosť.
ID: 3521483  Dátum zverejnenia: 22.10.2018