Можливість для людей з України

Asistent zábavného fotoboxu (Funface)

FunFace fotobox (TENEX, spol. s r.o.)

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9 - 11 EUR/hod.Možnosť rôznych benefitov a odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš zaujímavú brigádu, ktorá ťa bude baviť, spoznáš vďaka nej nových ľudí a navštíviš krásne miesta? Ak áno, potom máme niečo práve pre Teba! Hľadáme nových ľudí do nášho FunFace tímu, ktorí sú časovo flexibilní, zodpovední, komunikačne zdatní a radi cestujú.

Tvojou prácou bude obsluha fotoboxu a komunikácia s klientmi na rôznych eventoch, svadbách a večierkoch, kde je zábava jednoznačne zaručená. Obsluha fotoboxu je pritom veľmi jednoduchá - po odfotení stačí klientom vytlačiť fotografiu a poslať im ju na email.

Výhodou je vodičský preukaz, keďže eventy máme po celom Slovensku, aj keď sa naša základňa nachádza v Bratislave. Hľadáme mladých ľudí z Bratislavy a okolia, vzhľadom na to, že pobočka a východiskový bod pre akcie je z Bratislavy.

Práca je vhodná pre študentov. Mzda sa pohybuje od 7 € do 9 € + odmeny v závislosti od ambície pracovať.

- Možnosť cestovať po Slovenku
- Priateľský mladý kolektív
- Teambuidlingy
- Možnosť práce len cez víkendy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, časová flexibilita.

FunFace Fotobox je na trhu už 9 rokov. Zaoberáme sa zábavným fotením prostredníctvom štýlových zariadení - fotoboxov na rôznych eventoch, svadbách a iných podujatiach. FunFace Fotobox je moderné zariadenie s čistým dizajnom, ktoré bolo navrhnuté tak, aby bolo flexibilné a zároveň robilo kvalitné fotografie, ktoré si môžete okamžite vytlačiť a poslať na email. Od nášho vzniku v roku 2014 sme naše portfólio rozšírili až na 14 produktov a okrem fotoboxov momentálne ponúkame viacero produktov pre zábavný priemysel.

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Vinická
Tel.: +421918955547
E-mail: poslať životopis
ID: 4421648  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.