FunFace runner / promo

FunFace fotobox (TENEX, spol. s r.o.)

Miesto práce
Drobného, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.3.2019
Mzdové podmienky (brutto)
5-7e

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia zábavného fotenia s tlačou fotografii na eventoch a svadbách. Rozloženie a zloženie techniky, asistencia počas celej doby fotenia. Komunikácia s klientom.

Flexibilný pracovný čas, zábavná práca na eventoch a svadbách. Možnosť vidieť a zažit atmosféru firemých večierkov, svadieb či osláv po celom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, ekonomia, masmédia, telovýchova

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spolahlivosť, veselá povaha, komunikatívnosť, technicky zručný, dochvílnosť.

FunFace Fotobox je na trhu už 9 rokov. Zaoberáme sa zábavným fotením prostredníctvom štýlových zariadení - fotoboxov na rôznych eventoch, svadbách a iných podujatiach. FunFace Fotobox je moderné zariadenie s čistým dizajnom, ktoré bolo navrhnuté tak, aby bolo flexibilné a zároveň robilo kvalitné fotografie, ktoré si môžete okamžite vytlačiť a poslať na email. Od nášho vzniku v roku 2014 sme naše portfólio rozšírili až na 14 produktov a okrem fotoboxov momentálne ponúkame viacero produktov pre zábavný priemysel.
ID: 3620751  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5-7e