Revízny technik/pomocný revízny technik

FULLTECH s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 10 EUR/hod.- výška základnej mzdy závisí od skúseností a pozície kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie alebo pomoc pri elektrických revíziách domov, budov alebo elektrických zariadení
- revízie ručného náradia a spotrebičov
- spracovanie technickej dokumentácie
- meranie el. veličín
- kontrola podkladov a dokumentácie

- firemné auto - možnosť využívania aj na súkromné účely
- možnosť kratšieho pracovného času
- preplatenie hodín strávených cestovaním na zákazku
- bezplatné vedenie účtovníctva v prípade živnosti
- odmeny za dochádzku
- bezplatné školenia aj pre živnostníkov (BOZP, PO, plošiny)
- príspevok na kúpu ručného náradia, pracovnej obuvi
- stálosť práce
- daňové a odvodové príspevky a bonusy
- platené voľno aj pri práci na živnosť
- zvýhodnené ceny na nákup elektro materiálu a náradia v podnikovej predajni
- bezplatné zapožičanie strojov a náradia pre súkromné účely
- práca pre stabilnú a férovú spoločnosť
- možnosť externej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v elektro-montážnych prácach
- osvedčenia §22 samostatný elektrotechnik - podmienkou
- osvedčenie §23 elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky,§24 - výhodou
- VN - výhodou

Spoločnosť Fulltech s.r.o. sa zameriava na elektroinštalačné práce, montáže silnoprúdových ako aj slaboprúdových rozvodov, inštaláciu zabezpečovacej techniky, alarmov a kamerových systémov.
ID: 4431256  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.