Elektromontér/Elektrikár

FULLTECH s. r. o.

Miesto práce
Odborárska, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
od 6,5 €/hodina - výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- frézovanie a sekanie otvorov a rýh do stien a podláh
- montáž káblových trás
- montáž bytových/priemyselných rozvádzačov
- montáž a inštalácia technických zariadení elektrických
- inštalácia káblových a dátových rozvodov
- zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení
- servis silnoprúdových a slaboprúdových zariadení - v prípade dostatočných skúseností je možnosť pracovať aj na takejto pozícií

- základná mzda závisí od skúsenosti kandidáta
- práca pre stabilnú a férovú spoločnosť
- možnosť externej spolupráce
- možnosť profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v elektro-montážnych prácach - výhodou
- osvedčenia §21 elektrotechnik, §22 samostatný elektrotechnik, §23 elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky,§24 - výhodou
- VN - výhodou
- aktívny vodič

Spoločnosť Fulltech s.r.o. sa zameriava na elektroinštalačné práce, montáže silnoprúdových ako aj slaboprúdových rozvodov, inštaláciu zabezpečovacej techniky, alarmov a kamerových systémov.
ID: 3973624  Dátum zverejnenia: 2.3.2021