Senior Architekt / Projektant

FullHouse Architecture, s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 27, 811 07 Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Jún / Júl 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacod 1500,-€ / podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme skúseného a kreatívneho SENIOR ARCHITEKTA / PROJEKTANTA s citom pre detail ktorý vie dotiahnuť projekt až do úspešnej realizacie.
- samostatne rieši projekty vo všetkých stupňoch ( DUR, DSP, DRP )
- prináša kreatívne nápady s dôrazom na rozpočet klienta a technické prevedenie
- koordinuje projekty junior architekta a spolupracuje s profesiami
- prináša možnosti riešenia technických detailov v koordinácií s dodávateľmi
- dohliada na realizácie stavieb a technické detaily, koordinuje dodávateľské firmy

- platená dovolenka 20 dní ako v zamestnaneckom pomere
- stabilná firma v spolupráci s developermi
- kreatívne projekty, ktoré sa realizujú
- školenia a technická podpora
- sebarealizácia a kariérny rast
- odmeny v závislosti od výsledkov

Podmienkou účasti na výberovom konaní je zaslanie životopisu spolu s portfóliom prác na email - [email protected] . Kontaktovaní budú vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, Pozemné staviteľstvo, Nosné konštrukcie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- KREATIVITA, CHUŤ UČIŤ SA NOVÉ VECI
- SPOĽAHLIVOSŤ A DÔSLEDNOSŤ
- SAMOSTATNOSŤ A TECHNICKÉ MYSLENIE
- ZODPOVEDNOSŤ A ODOLNOSŤ VOČI STRESU

Etablované architektonické štúdio FullHouse Architecture a jej sesterská realizačná firma Mikro architects, s.r.o. zabezpečuje pre klientov komplexné služby v oblasti architektúry od štúdie až po realizáciu na kľúč. Zameriavame sa na dizajn, funkciu a kvalitu detailov.

Viac o nás na www.fharch.eu
ID: 3921949  Dátum zverejnenia: 20.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac