Grafik / Grafička

Full services, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacFinálne mzdové ohodnotenie závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád tvoríš nové veci? Chceš získať skúsenosť v úspešnej firme? Ponúkame ti pozíciu kreatívneho grafika / grafičky pre naše projekty. Svoju kreativitu môžeš využiť pri tvorbe infografiky, bannerov, marketingových online aj offline materiálov. Tvoriť budeš v obľúbených programoch od Adobe. Okrem iného získaš aj mentoring od skúsených manažérov a podnikateľov a možnosť realizovať sa v tom, čo ťa baví.

- osobnostný rast
- možnosť sebarealizácie
- práca v dynamickom a mladom kolektíve
- práca v stabilnej spoločnosti
- XENEX GROUP ACADEMY - odborné vzdelávanie
- XENEX GROUP TEAM SPIRIT - firemné raňajky, vianočný večierok, športové aktivity, súťaže
- moderné pracovné prostredie

Zašli nám tvoje CV spolu s portfóliom tvojich prác. Ak nás zaujmeš, pozveme ťa na osobný pohovor k nám do office. Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama, PR, grafický dizajn

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreatívny a inovatívny prístup
- cit pre dizajn a estetické cítenie
- chuť učiť sa a zdokonaľovať svoje schopnosti
- výhodou je aj znalosť html / css
- výhodou je copywriting

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Full Services s.r.o. pôsobí v oblasti stavebníctva, developmentu a správcovstva. Tím spoločnosti je zostavený z odborníkov, ktorí sa zodpovedne a profesionálne starajú o spokojnosť svojich klientov. V súčasnosti sa spoločnosť orientuje na realizáciu administratívnych a bytových komplexov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4504355  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac