Samostatný účtovník/ účtovníčka

Full services, s. r. o.

Miesto práce
Pri Rajčianke, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď,alebo podľa dohody.
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od skúseností uchádzača. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať samostatne,riadiť celú finančnú agendu a podieľať sa na bezproblémovom chode úspešnej firme?Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti ,ktorá sa venuje správe majetku a prenájmu nehnuteľnosti.

- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva – majetok, finančné účty, záväzky, pohľadávky, skladové hospodárstvo, nedokončená výroba, pokladňa, interné doklady
- Vystavovanie odberateľských faktúr, zaúčtovanie došlých faktúr
- Mesačné uzávierky, ročná účtovná závierka
- Spracovanie daňových priznaní – DPH, daň z príjmov právnických osôb
- Spracovanie a zasielanie štatistických výkazov
- Komunikácia s audítorom, štátnymi inštitúciami, štatistickým úradom, s klientmi, vedením spoločnosti
- Zabezpečenie súladu účtovníctva s platnou legislatívou
- Mzdová agenda
-Zabezpečenie prehľadnosti finančných tokov v spoločnosti a ich riadenie
-Kompletné zastúpenie spoločnosti s bankami,daňovým úradom a príslušnými úradmi
-Správa majetku,zmlúv a dokladov spoločnosti

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Stravné lístky
- Odborné školenia a vzdelávanie
- Príjemné pracovné prostredie
- Teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.3.2020 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer,ekonomika,účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
OMEGA - pokročilý
KROS Olymp - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

- Prax na pozícii samostatného účtovníka / účtovníčky min. 3 roky, so schopnosťou pracovať samostatne v stavebnej firme výhodou
- Veľmi dobrá orientácia v legislatíve je nevyhnutná
- Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, tímový hráč
- Samostatnosť
- Znalosť účtovných a daňových zákonov
-Organizácia času- time management
- Dobré komunikačné zručnosti

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Full Services s.r.o. pôsobí v oblasti stavebníctva, developmentu a správcovstva. Tím spoločnosti je zostavený z odborníkov, ktorí sa zodpovedne a profesionálne starajú o spokojnosť svojich klientov. V súčasnosti sa spoločnosť orientuje na realizáciu administratívnych a bytových komplexov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Pri Rajčianke 8913/25
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Hudecová
Tel.: +421917828292
E-mail: poslať životopis
ID: 3868038  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac