Brigádnik na oddelenie marketingu

FUERGY Industries j. s. a.

Pribinova 34, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa podieľať na budovaní revolučného projektu, ktorý má potenciál stať sa Uberom alebo Airbnb v energetike? Máš vzťah k technológiám, inováciám, udržateľnosti a máš chuť priučiť sa niečo nové aj z oblasti energetiky?

Do FUERGY hľadáme brigádnika na oddelenie marketingu, ktorý sa nebojí vyjsť zo svojej komfortnej zóny a zažiť dynamiku startupového sveta. My ti za to ponúkame príležitosť, aká neprichádza každý deň – stať sa súčasťou budovania energetiky novej generácie.

Hľadáme energického a motivovaného brigádnika na oddelenie marketingu. Ak ťa baví práca na rôznorodých úlohách, výborne ovládaš anglický jazyk, máš zmysel pre detail a chceš získať praktické skúsenosti v zaujímavom startupovom prostredí, pridaj sa k nám! Úspešný kandidát bude podporovať náš tím v rôznych marketingových aktivitách od prekladov a správy sociálnych sietí cez úpravy na webe a interné aktivity až po event manažment. Pozícia je vhodná pre študentov s marketingovým zameraním, ktorí chcú aplikovať teóriu do praxe. Staň sa súčasťou nášho tímu a rozviň svoje zručnosti s FUERGY!

Zodpovednosti:

  • Preklady textov z/do anglického jazyka.

  • Podpora interných marketingových aktivít, ako napr. organizovanie teambuildingov a firemných akcií, newslettrov a pod.

  • Správa sociálnych sietí – kontrola podkladov, nahrávanie príspevkov, boostovanie, vyhodnocovanie.

  • Podpora prípravy a tvorby textového či audio-vizuálneho obsahu.

  • Správa webu FUERGY – pravidelná kontrola obsahu, nahrávanie obsahu, úpravy podľa potreby.

  • Starostlivosť o prezentačný stánok FUERGY na konferenciách a výstavách (podľa možností).

  • Koordinácia návrhu a výroby reklamných predmetov a tlačovín.

  • Rôzne iné úlohy podľa potreby oddelenia a záujmu kandidáta.

  • Home office po dohode s nadriadeným,

  • flexibilný pracovný čas po dohode s nadriadeným,

  • pravidelné teambuildingy,

  • unikátne pracovné prostredie v EuroveaCity,

  • stabilný, motivovaný a rozmanitý kolektív,

  • možnosť vzdelávania, sebarealizácie a odborného rastu,

  • pestrá a dynamická práca v perspektívnej oblasti s veľkým ekologickým prínosom.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov ktorí spĺňajú požiadavky spojené s pracovnou pozíciou.

Ďakujeme za pochopenie !

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Marketing, Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Sociálne média - Mierne pokročilý
Sociálne siete - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

2

  • Vzdelanie v oblasti marketingu,

  • znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni C,

  • zodpovednosť,

  • samostatnosť,

  • zmysel pre detail,

  • vynikajúce komunikačné zručnosti a výborný time-management,

  • chuť učiť sa o energetike a technológiách.

FUERGY je rýchlorastúca slovenská spoločnosť prinášajúca inovatívny prístup k energetike, jej riadeniu a optimalizácii, vďaka čomu je dnes lídrom v inštalovaní smart batériových úložísk a v poskytovaní automatizovaných softvérových riešení pre komerčný a energetický sektor.

Prostredníctvom unikátneho know-how and in-house technológie pomáhame zákazníkom:
znižovať náklady na energie,
poskytovať komplexnú energetickú reguláciu,
decentralizovať a dekarbonizovať prenosovú sústavu.

Vo FUERGY poskytujeme komplexné riešenia s podporou umelej inteligencie na riadenie spotreby a výroby elektrickej energie u zákazníka, a to vo vzťahu nielen k jeho vlastným potrebám, ale aj potrebám celej elektrickej siete. Spolupracujeme s veľkými spoločnosťami ako sú Slovenské elektrárne alebo Železiarne Podbrezová a naše veľkokapacitné batériové úložiská môžete nájsť už po celom Slovensku. Medzi našich zákazníkov patrí aj Národný futbalový štadión, automotive spoločnosti ako Eissmann Automotive Slovensko či Audia Plastics, výrobné spoločnosti ako Osram Slovakia alebo Muller textiles, nákupné centrum OC Galéria v Martine a množstvo iných. Nedávna kapitálová investícia od spoločnosti Pro Partners Holding vo výške 16 miliónov EUR nám umožnila rozšíriť produktové portfólio a rozbehnúť expanziu do Českej republiky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Kramáreková
Tel.: +421911322550
E-mail: poslať životopis
ID: 4802361  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.