Softvérový vývojár pre energetické systémy

FUERGY Industries j. s. a.

Miesto práce
Závodská cesta 2961, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac2 000,- EUR / brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj a inovácia softvérových riešení pre energetický manažment a ovládanie energetických technológií.
- Hlavné programovanie v jazyku Lua a využívanie Pythonu podľa potreby.
- Integrácia a tvorba aplikácií pre interakciu s riadiacimi a meracími zariadeniami energetických technológií.
- Aktívna spolupráca na tvorbe a implementácii inovatívnych riešení v energetickom sektore.
- Identifikácia a riešenie technických výziev, neustále zlepšovanie existujúcich systémov.
- Sledovanie nových trendov a technológií v oblasti energetiky a ich aplikácia v praxi.
- Poskytovanie technickej podpory, školení a mentorovania pre ostatných členov tímu.
- Príprava, revízia a aktualizácia technickej dokumentácie

● Sick days – 4 dni do roka.
● Plné doplatenie práceneschopnosti – 15 dní do roka.
● Home office podľa dohody s nadriadeným.
● Multisport karta plne hradená zamestnávateľom.
● Pestrá a dynamická práca v oblasti smart-grid, ktorá má vysoký potenciál do budúcnosti.
● Inovatívne prostredie s veľkými príležitosťami expanzie.
● Stabilný, motivovaný a rozmanitý kolektív.
● Teambuildingy pre zamestnancov.
● Možnosť sebarealizácie a odborného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov ktorí spĺňajú požiadavky spojené s pracovnou pozíciou.

Ďakujeme za pochopenie !

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, energetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Lua - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Vzdelanie v oblasti informatiky alebo softvérového inžinierstva, alebo ekvivalent praktických skúseností.
- Zdatné programovacie schopnosti v niektorom zo skriptovacích jazykov.
- Proaktívny prístup k riešeniu problémov a schopnosť pracovať nezávisle.
- Dobré komunikačné schopnosti a schopnosť efektívne spolupracovať v tíme.
- Flexibilita a schopnosť rýchlo reagovať na zmeny v projektoch.
- Znalosť anglického jazyka umožňujúca plynulú komunikáciu

Uvítame:

- Znalosť jazyka Lua
- Záujem o neustále vzdelávanie a osobnostný rast v oblasti softvérového inžinierstva.
- Otvorenosť voči učeniu sa nových protokolov a technológií v energetike.
- Základné porozumenie komunikačných technológií, skúsenosti s Moxa sú výhodou.
- Znalosť alebo skúsenosti s komunikačnými protokolmi Modbus, IEC 60870-5-104 a IEC 60870-5-101, alebo ochota sa ich naučiť.
- Skúsenosti s prácou v energetickom sektore

FUERGY je rýchlorastúca slovenská spoločnosť prinášajúca inovatívny prístup k energetike, jej riadeniu a optimalizácii, vďaka čomu je dnes lídrom v inštalovaní smart batériových úložísk a v poskytovaní automatizovaných softvérových riešení pre komerčný a energetický sektor.

Prostredníctvom unikátneho know-how and in-house technológie pomáhame zákazníkom:
znižovať náklady na energie,
poskytovať komplexnú energetickú reguláciu,
decentralizovať a dekarbonizovať prenosovú sústavu.

Vo FUERGY poskytujeme komplexné riešenia s podporou umelej inteligencie na riadenie spotreby a výroby elektrickej energie u zákazníka, a to vo vzťahu nielen k jeho vlastným potrebám, ale aj potrebám celej elektrickej siete. Spolupracujeme s veľkými spoločnosťami ako sú Slovenské elektrárne alebo Železiarne Podbrezová a naše veľkokapacitné batériové úložiská môžete nájsť už po celom Slovensku. Medzi našich zákazníkov patrí aj Národný futbalový štadión, automotive spoločnosti ako Eissmann Automotive Slovensko či Audia Plastics, výrobné spoločnosti ako Osram Slovakia alebo Muller textiles, nákupné centrum OC Galéria v Martine a množstvo iných. Nedávna kapitálová investícia od spoločnosti Pro Partners Holding vo výške 16 miliónov EUR nám umožnila rozšíriť produktové portfólio a rozbehnúť expanziu do Českej republiky.
ID: 4755962  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac