Можливість для людей з України

Application developer

FUERGY Industries j. s. a.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacod 1 800 EUR brutto / mesiac (finálna mzda dohodou na základe skúseností a seniority)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej rýchlo rastúcej spoločnosti hľadáme skúseného a šikovného kolegu na pozíciu Application developer.

Ako application developer vo FUERGY sa budeš spolupodieľať na:
• vytváraní a nasadzovaní aplikácií pre našich zákazníkov v internom toole Mosaic

- Sick days – 4 dni do roka
- Plné doplatenie práceneschopnosti – 15 dní do roka
- Home office podľa dohody s nadriadeným
- Multisport karta plne hradená zamestnávateľom
- Stravné plne hradené zamestnávateľom
- Pestrá a dynamická práca v oblasti, ktorá má vysoký potenciál do budúcnosti
- Stabilný kolektív
- Teambuildingy pre zamestnancov
- Možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám svoj životopis (SJ / AJ.)
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
Linux - Mierne pokročilý
Lua - Úplný začiatočník
Logické myslenie - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skriptovací jazyk
• algoritmické myslenie
• znalosť webových technológii
• skúsenosti s relačnou databázou

FUERGY je rýchlorastúca slovenská spoločnosť prinášajúca inovatívny prístup k energetike, jej riadeniu a optimalizácii, vďaka čomu je dnes lídrom v inštalovaní smart batériových úložísk a v poskytovaní automatizovaných softvérových riešení pre komerčný a energetický sektor.

Prostredníctvom unikátneho know-how and in-house technológie pomáhame zákazníkom:
znižovať náklady na energie,
poskytovať komplexnú energetickú reguláciu,
decentralizovať a dekarbonizovať prenosovú sústavu.

Vo FUERGY poskytujeme komplexné riešenia s podporou umelej inteligencie na riadenie spotreby a výroby elektrickej energie u zákazníka, a to vo vzťahu nielen k jeho vlastným potrebám, ale aj potrebám celej elektrickej siete. Spolupracujeme s veľkými spoločnosťami ako sú Slovenské elektrárne alebo Železiarne Podbrezová a naše veľkokapacitné batériové úložiská môžete nájsť už po celom Slovensku. Medzi našich zákazníkov patrí aj Národný futbalový štadión, automotive spoločnosti ako Eissmann Automotive Slovensko či Audia Plastics, výrobné spoločnosti ako Osram Slovakia alebo Muller textiles, nákupné centrum OC Galéria v Martine a množstvo iných. Nedávna kapitálová investícia od spoločnosti Pro Partners Holding vo výške 16 miliónov EUR nám umožnila rozšíriť produktové portfólio a rozbehnúť expanziu do Českej republiky.
ID: 4508001  Dátum zverejnenia: 20.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac