Finančný manažér

FUERGY Industries j. s. a.

Miesto práce
Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Od 2 500 EUR/mesiacod 2.500 EUR do 3.000 EUR brutto, podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej rýchlo rastúcej spoločnosti hľadáme skúseného finančného manažéra, ktorý sa nebojí vyjsť zo svojej komfortnej zóny a zažiť dynamiku startupového prostredia. My ti za to ponúkame príležitosť, aká neprichádza každý deň – byť súčasťou budovania energetiky novej generácie.

Ako finančný manažér vo FUERGY budeš:

- Vypracovávať a implementovať finančnej stratégie spoločnosti a projektov
- Riadiť činnosti súvisiace s financovaním spoločnosti vrátane získavania prostriedkov rizikového kapitálu
- Riadiť rozpočtovanie a plánovanie, prognózovanie, finančné modelovanie a reporting
- Pripravovať odporúčania vrátane analýzy kľúčových rizík pre nové obchodné aktivity
- Vypočítavať a predvídať spotrebu a presne prezentovať súčasnú a budúcu peňažnú pozíciu
- Zodpovedať za vypracovanie a implementáciu ročného rozpočtu, modelovanie obchodného rastu a dohľad nad činnosťami spojenými so zvyšovaním prevádzkovej efektívnosti
- Zodpovedať za finančné výkazy vrátane súvahy, výkazu zisku a strát, výkazu peňažných tokov (cash-flow), ročného vykazovania, predikovania a modelovanie príjmov, včítane prípravy na zasadnutia predstavenstva
- Vytvárať a riadiť cenové modely v spolupráci s produktovými (projektovými) a marketingovými tímami
- Zodpovedať za predpovedanie výnosov prostredníctvom spolupráce s lídrami projektov a vedúcimi predaja
- Zodpovedať za dodržiavanie daňových predpisov
- Zodpovedať za rozvoj a riadenie kľúčových ukazovateľov výkonnosti oddelení
- Tvoriť a finančne riadiť výskumno-vývojových projektov

- Sick days – 4 dni do roka
- Plné doplatenie práceneschopnosti – 15 dní do roka
- Home office podľa dohody s nadriadeným
- Multisport karta plne hradená zamestnávateľom
- Stravné plne hradené zamestnávateľom
- Príjemné pracovné prostredie v Nivy Tower
- Pestrá a dynamická práca v oblasti, ktorá má vysoký potenciál do budúcnosti
- Stabilný kolektív
- Teambuildingy pre zamestnancov
- Možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov ktorí spĺňajú požiadavky spojené s pracovnou pozíciou.

Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 5 rokov na rovnakej alebo obdobnej pozícii (oblasť energetiky, IT alebo digitalizácie je výhod

Počet rokov praxe

5

Požadované zručnosti:

- Anglický jazyk na úrovni C1 je výhodou
- Samostatnosť, zodpovednosť a proaktivita
- Schopnosť doťahovať veci do konca
- Dobré organizačné, koordinačné a prioritizačné schopnosti
- Ochota učiť sa

FUERGY je rýchlorastúca slovenská spoločnosť prinášajúca inovatívny prístup k energetike, jej riadeniu a optimalizácii, vďaka čomu je dnes lídrom v inštalovaní smart batériových úložísk a v poskytovaní automatizovaných softvérových riešení pre komerčný a energetický sektor.

Prostredníctvom unikátneho know-how and in-house technológie pomáhame zákazníkom:
znižovať náklady na energie,
poskytovať komplexnú energetickú reguláciu,
decentralizovať a dekarbonizovať prenosovú sústavu.

Vo FUERGY poskytujeme komplexné riešenia s podporou umelej inteligencie na riadenie spotreby a výroby elektrickej energie u zákazníka, a to vo vzťahu nielen k jeho vlastným potrebám, ale aj potrebám celej elektrickej siete. Spolupracujeme s veľkými spoločnosťami ako sú Slovenské elektrárne alebo Železiarne Podbrezová a naše veľkokapacitné batériové úložiská môžete nájsť už po celom Slovensku. Medzi našich zákazníkov patrí aj Národný futbalový štadión, automotive spoločnosti ako Eissmann Automotive Slovensko či Audia Plastics, výrobné spoločnosti ako Osram Slovakia alebo Muller textiles, nákupné centrum OC Galéria v Martine a množstvo iných. Nedávna kapitálová investícia od spoločnosti Pro Partners Holding vo výške 16 miliónov EUR nám umožnila rozšíriť produktové portfólio a rozbehnúť expanziu do Českej republiky.
ID: 4507826  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac