Marketingový manažér v oblasti energetiky

FUERGY Industries j. s. a.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiaczákladný plat od 1500 EUR v hrubom podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť pri zrode nového energetického produktu pre B2C sektor a vydláždiť mu cestu na výslnie? Máš vzťah k technológiám, inováciám, udržateľnosti a máš chuť sa priučiť niečo nové aj z oblasti energetiky?

Do našej rýchlo rastúcej spoločnosti hľadáme skúseného marketéra, ktorý sa nebojí vyjsť zo svojej komfortnej zóny a zažiť dynamiku startupového prostredia. My ti za to ponúkame príležitosť, aká neprichádza každý deň – byť súčasťou budovania energetiky novej generácie.

Tvojou pracovnou náplňou bude :

- Koordinácia vývoja produktu, aplikácií a webstránky pre B2C sektor
- Príprava analýz trhu, konkurencie, trendov a spotrebiteľských potrieb
- Spolupráca a koordinácia aktivít s internými tímami a externými dodávateľm
- Budovanie značky
- Tvorba a exekúcia marketingovo-komunikačnej stratégie
- Správa sociálnych sietí
- Príprava marketingových materiálov, newsletterov, blogov, a ďalšie
- Tvorba obsahu a copywriting
- Samostatné riadenie marketingových projektov a aktivít
- Zabezpečovanie mediálnej viditeľnosti produkt
- Budovanie partnerstiev a komunikácia s médiami

Zamestnanecké výhody a benefity:

- Sick days – 4 dni do roka
- Plné doplatenie práceneschopnosti – 15 dní do roka
- Home office podľa dohody s nadriadeným
- Multisport karta plne hradená zamestnávateľom
- Stravné plne hradené zamestnávateľom
- Príjemné pracovné prostredie v Nivy Tower
- Pestrá a dynamická práca v oblasti, ktorá má vysoký potenciál do budúcnosti
- Stabilný kolektív
- Teambuildingy pre zamestnancov
- Možnosť sebarealizácie a odborného rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky na rovnakej alebo obdobnej pozícii (oblasť energetiky, IT alebo digitalizácie je výhodo

Počet rokov praxe

3

Požadované zručnosti:

- Anglický jazyk na úrovni C1 je výhodou
- Skúsenosti s vývojom a implementáciou nového produktu
- Skúsenosti s komplexnou starostlivosťou o značku
- Skúsenosti s písaním, úpravami, korektúrami textov, -- kvalitný písomný prejav
- Znalosť a pochopenie súčasných trendov v digitálnych médiách/sociálnych médiách
- Kreatívne a inovatívne myslenie
- Samostatnosť, zodpovednosť a proaktivita
- Schopnosť doťahovať veci do konca
- Dobré organizačné, koordinačné a prioritizačné schopnosti
- Ochota učiť sa

FUERGY je rýchlorastúca slovenská spoločnosť prinášajúca inovatívny prístup k energetike, jej riadeniu a optimalizácii, vďaka čomu je dnes lídrom v inštalovaní smart batériových úložísk a v poskytovaní automatizovaných softvérových riešení pre komerčný a energetický sektor.

Prostredníctvom unikátneho know-how and in-house technológie pomáhame zákazníkom:
znižovať náklady na energie,
poskytovať komplexnú energetickú reguláciu,
decentralizovať a dekarbonizovať prenosovú sústavu.

Vo FUERGY poskytujeme komplexné riešenia s podporou umelej inteligencie na riadenie spotreby a výroby elektrickej energie u zákazníka, a to vo vzťahu nielen k jeho vlastným potrebám, ale aj potrebám celej elektrickej siete. Spolupracujeme s veľkými spoločnosťami ako sú Slovenské elektrárne alebo Železiarne Podbrezová a naše veľkokapacitné batériové úložiská môžete nájsť už po celom Slovensku. Medzi našich zákazníkov patrí aj Národný futbalový štadión, automotive spoločnosti ako Eissmann Automotive Slovensko či Audia Plastics, výrobné spoločnosti ako Osram Slovakia alebo Muller textiles, nákupné centrum OC Galéria v Martine a množstvo iných. Nedávna kapitálová investícia od spoločnosti Pro Partners Holding vo výške 16 miliónov EUR nám umožnila rozšíriť produktové portfólio a rozbehnúť expanziu do Českej republiky.
ID: 4505506  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac