Junior Intraday Trader

FUERGY Industries j. s. a.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacVýška základnej mzdy je na úrovni minimálne 1.300 EUR brutto + príplatky po skúšobnej dobe cca 200 EUR brutto + výkonnostná mesačná odmena od 20% - 100% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naštartuj svoju kariéru v energetike ako Junior Intraday Trader,

Poznáš rozdiel medzi kW a kWh, excelovskú tabuľku vieš navzorcovať bez mihnutia oka, nevadia ti nočné služby a chceš pri práci zažiť možno aj trochu adrenalínu? Potom by sme s tebou radi hodili reč. Okrem kompletného zaškolenia ti ponúkame prácu v inovatívnej technologickej spoločnosti zaoberajúcej sa energetickou optimalizáciou novej generácie, ktorá na Slovensku zatiaľ nemá konkurenciu.

Tvojou pracovnou náplňou bude :

- Riadenie a optimalizácia vnútrodenných pozícií viacerých bilančných skupín (t.j. skupín
zákazníkov )
- Zabezpečovanie obchodovania s elektrinou na báze day-ahead a intraday na
bilaterálnom a organizovanom trhu s elektrinou
- Príprava denných plánov spotreby a výroby vybraných zákazníkov
- Evidencia výpadkov odberov/dodávky vybraných subjektov v rámci bilančných skupín
- Vedenie obchodnej agendy v IT systémoch, príprava reportov
- Dohľad nad behom a funkčnosťou riadiacich a obchodných systémov režime 24/7
- Sledovanie trendov v oblasti energetiky, neustále vzdelávanie sa v oblasti energetického
trhu

- Sick days – 4 dni do roka
- Plné doplatenie práceneschopnosti – 15 dní do roka
- Home office podľa dohody s nadriadeným
- Multisport karta plne hradená zamestnávateľom
- Príjemné pracovné prostredie
- Pestrá a dynamická práca v oblasti, ktorá má vysoký potenciál do budúcnosti
- Stabilný a priateľský kolektív
- Teambuildingy pre zamestnancov
- Možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Pozícia je vhodná pre absolventov aj pre študentov 3. a 4.ročníka VŠ

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2023 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pokročilé znalosti MS Excel sú nevyhnutnou podmienkou
Silné analytické myslenie
Zmysel pre detail
Silné rozhodovacie a komunikačné schopnosti
Schopnosť prevziať zodpovednosť
Ochota učiť sa a zlepšovať
Ochota pracovať

FUERGY je rýchlorastúca slovenská spoločnosť prinášajúca úplne nový prístup k energetike, jej riadeniu a optimalizácii, vďaka čomu je dnes lídrom v inštalovaní smart batériových úložísk a v poskytovaní automatizovaných softvérových riešení pre komerčný a energetický sektor. Prostredníctvom unikátneho know-how pomáha zákazníkom znižovať náklady na energie, poskytuje komplexnú energetickú správu a umožňuje zlepšovať obchodné výsledky z prevádzky technológií a energetických zdrojov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Kramáreková
Tel.: +421911322550
E-mail: poslať životopis
ID: 4498876  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac