Junior Intraday Trader

FUERGY Industries j. s. a.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacVýška základnej mzdy je na úrovni minimálne 1.300 EUR brutto + príplatky po skúšobnej dobe cca 200 EUR brutto + výkonnostná mesačná odmena od 20% - 100% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naštartuj svoju kariéru v energetike ako Junior Intraday Trader,

Poznáš rozdiel medzi kW a kWh, excelovskú tabuľku vieš navzorcovať bez mihnutia oka, nevadia ti nočné služby a chceš pri práci zažiť možno aj trochu adrenalínu? Potom by sme s tebou radi hodili reč. Okrem kompletného zaškolenia ti ponúkame prácu v inovatívnej technologickej spoločnosti zaoberajúcej sa energetickou optimalizáciou novej generácie, ktorá na Slovensku zatiaľ nemá konkurenciu.

Tvojou pracovnou náplňou bude :

- Riadenie a optimalizácia vnútrodenných pozícií viacerých bilančných skupín (t.j. skupín
zákazníkov )
- Zabezpečovanie obchodovania s elektrinou na báze day-ahead a intraday na
bilaterálnom a organizovanom trhu s elektrinou
- Príprava denných plánov spotreby a výroby vybraných zákazníkov
- Evidencia výpadkov odberov/dodávky vybraných subjektov v rámci bilančných skupín
- Vedenie obchodnej agendy v IT systémoch, príprava reportov
- Dohľad nad behom a funkčnosťou riadiacich a obchodných systémov režime 24/7
- Sledovanie trendov v oblasti energetiky, neustále vzdelávanie sa v oblasti energetického
trhu

- Sick days – 4 dni do roka
- Plné doplatenie práceneschopnosti – 15 dní do roka
- Home office podľa dohody s nadriadeným
- Multisport karta plne hradená zamestnávateľom
- Príjemné pracovné prostredie
- Pestrá a dynamická práca v oblasti, ktorá má vysoký potenciál do budúcnosti
- Stabilný a priateľský kolektív
- Teambuildingy pre zamestnancov
- Možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Pozícia je vhodná pre absolventov aj pre študentov 3. a 4.ročníka VŠ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pokročilé znalosti MS Excel sú nevyhnutnou podmienkou
Silné analytické myslenie
Zmysel pre detail
Silné rozhodovacie a komunikačné schopnosti
Schopnosť prevziať zodpovednosť
Ochota učiť sa a zlepšovať
Ochota pracovať

FUERGY je rýchlorastúca slovenská spoločnosť prinášajúca inovatívny prístup k energetike, jej riadeniu a optimalizácii, vďaka čomu je dnes lídrom v inštalovaní smart batériových úložísk a v poskytovaní automatizovaných softvérových riešení pre komerčný a energetický sektor.

Prostredníctvom unikátneho know-how and in-house technológie pomáhame zákazníkom:
znižovať náklady na energie,
poskytovať komplexnú energetickú reguláciu,
decentralizovať a dekarbonizovať prenosovú sústavu.

Vo FUERGY poskytujeme komplexné riešenia s podporou umelej inteligencie na riadenie spotreby a výroby elektrickej energie u zákazníka, a to vo vzťahu nielen k jeho vlastným potrebám, ale aj potrebám celej elektrickej siete. Spolupracujeme s veľkými spoločnosťami ako sú Slovenské elektrárne alebo Železiarne Podbrezová a naše veľkokapacitné batériové úložiská môžete nájsť už po celom Slovensku. Medzi našich zákazníkov patrí aj Národný futbalový štadión, automotive spoločnosti ako Eissmann Automotive Slovensko či Audia Plastics, výrobné spoločnosti ako Osram Slovakia alebo Muller textiles, nákupné centrum OC Galéria v Martine a množstvo iných. Nedávna kapitálová investícia od spoločnosti Pro Partners Holding vo výške 16 miliónov EUR nám umožnila rozšíriť produktové portfólio a rozbehnúť expanziu do Českej republiky.
ID: 4498876  Dátum zverejnenia: 20.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac