Logo FSM GROUP, s.r.o.

Samostatný/á účtovník/čka

FSM GROUP, s.r.o.

Kálov, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda pozostáva zo základnej mzdy 1350€ + osobné hodnotenie 150€, finálna výška mzdy závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť FSM GROUP, doposiaľ známa ako Skupina DOXX, je rodinné zoskupenie firiem zastrešujúce značky DOXXbet, DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Boutique Hotel Dubná Skala****, Nadácia DOXX, CODIUM a ďalšie.

Ponúkame samostatnú prácu v stabilnej spoločnosti v Žiline.

Hlavnou pracovnou agendou bude:

  • kompletné spracovanie účtovnej agendy pre vybrané spoločnosti v rámci FSM GROUP
  • spracovanie mesačných závierok, výkazov DPH
  • spolupráca pri spracovaní ročnej účtovnej uzávierky a daňových priznaní k dani z príjmu PO
  • účtovné spracovanie platieb v rámci EU a mimo EU
  • spolupráca pri tvorbe a aktualizácii interných smerníc spoločnosti
  • spolupráca s Kontrolingom a Finančným oddelením skupiny
  • komunikácia so štátnymi inštitúciami
  • kooperácia pri zlepšovaní procesov v oblasti účtovníctva

  • Práca v stabilnej, rozvíjajúcej sa spoločnosti
  • 13. mzda
  • Možnosť práce Home Office
  • Pružný pracovný čas
  • Bohatý sociálny program
    - firemné akcie
    - príspevky zo sociálneho fondu na životné udalosti
    - stravovanie v hoteli v centre mesta
  • Zľavy na športové akcie
    Firemné parkovanie

Ak máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu a prispieť k úspechu našej spoločnosti, pošlite svoj životopis a motivačný list.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie a ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Spoľahlivosť

Odolnosť voči stresu

Samostatnosť

FSM GROUP, doposiaľ známa ako Skupina DOXX, je rodinné zoskupenie firiem zastrešujúce značky DOXXbet, DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Boutique Hotel Dubná Skala****, Nadácia DOXX, CODIUM a ďalšie.
FSM GROUP so sídlom v Žiline pôsobí viac ako tri desaťročia na Slovensku a je aktívna aj v iných krajinách. Tím skupiny tvorí viac ako 400 zamestnancov. Jednotlivé firmy sú riadené skúsenými manažérmi a spolu so svojimi tímami riešia stratégie a úlohy so srdcom a zanietením.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbara Rigasová
E-mail: poslať životopis
ID: 4807021  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac