Recepčná/ný pre hotel Luna***

FSC, s.r.o.

Miesto práce
Námestie Matice Slovenskej 2, Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod recepcie
- administratíva spojená s chodom recepcie
- predaj drobného spotrebného tovaru
- práca s registračnou pokladňou, vykonávanie
uzávierok
- uvádzanie návštev a poskytovanie
komplexných informácií hosťom o službách
v hoteli
- vybavovanie telefonátov, elektronickej pošty, prijímanie objednávok,rezervácia ubytovania, fakturácia a práca s pokladňou

- práca v príjemnom prostredí, mladom kolektíve. Možnosť využívať služby hotelového fitness centra so zľavou

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti nám zašlite štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: veduca.recepcie@hotelluna.sk, alebo nás kontaktuje na tel. čísle: + 421 905 499 473, vybavuje: Monika Brodňanová.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- vysoká profesionalita
- flexibilita
- spoľahlivosť
- orientácia na zákazníka
- aktívny prístup
- schopnosť predávať a efektívne pracovať

FSC, s.r.o. prevádzkuje moderné nákupno – administratívne a zábavné centrum v Žiari nad Hronom, v budove bývalého Hotela Luna. Do lokality so spádovou oblasťou 107.000 obyvateľov ( priamo Žiar nad Hronom 20.000 obyvateľov, ďalej Kremnica, Nová Baňa, Žarnovica, Banská Štiavnica a okolie ) prináša nové obchody, služby ale i oddych a zábavu. Celkovo ponúka približne 2.600 m2 obchodných a administratívnych priestorov na prenájom, k dispozícii je 36 izieb zrekonštruovaného hotela, nová reštaurácia s kaviarňou zariadená v nádhernom provence štýle, otvorená do 24:00, kongresové priestory s kapacitou 240 osôb (kinosedenie) a 100 parkovacích miest. Spoločnosť taktiež prevádzkuje bufet v priestoroch Polikliniky v Žiari nad Hronom a bufet v areáli Mestského plážového kúpaliska.
Viac informácií nájdete na http://www.lunacentrum.sk/
Luna Centrum sa nachádza priamo v centre mesta Žiar nad Hronom. Z jednej strany susedí s ulicou Slovenského národného povstania ( hlavný ťah Prievidza – Banská Bystrica) a z druhej strany uzatvára Námestie Matice Slovenskej. V jeho tesnej blízkosti sa v súčasnosti nachádzajú všetky úrady mesta Žiar nad Hronom, banky, pošta, daňový úrad a v blízkosti je stredná odborná škola v budove bývalého mestského kultúrneho centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FSC, s.r.o.
Nám. Matice Slovenskej 2
965 01 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radovan Kosorinský
Tel.: + 421 905 499 473
E-mail: poslať životopis
ID: 3237713   Dátum zverejnenia: 9.11.2017