Можливість для людей з України

Kuriér donáškovej služby – donáška darčekov, auto nepotrebujete, naftu neplatíte: TPP alebo brigáda

Chutné kytice, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď / november 2022
1 000 - 1 300 EUR/mesiacKuriér na TPP má osobné ohodnotenie a príplatky za nadčasy, víkendové dni a sviatky, finančný príspevok na stravné, zamestnanecké zľavy. Kuriér brigádnik s hodinovou hrubou mzdou 4,50€ až 6,11€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca kuriéra donáškovej služby Chutné kytice® - doručovanie darčekov na firemných vozidlách, príprava materiálu a finalizácia objednávok, komunikácia so zákazníkom, práca v sklade.

Ponúkame zaujímavú dlhodobú prácu v mladom kolektíve. Pracovný čas 40 hodín týždenne, pracovná doba od pondelka do piatku v čase orientačne v rozmedzí od 8:00 do 18:00, niekedy aj cez víkend. Hľadáme aj kuriéra brigádnika, ideálne študenta. Nástup v septembri / októbri.

Jazdí sa len na firemných vozidlách Citroen Berlingo. Ponuka na trvalý pracovný pomer, alebo na brigádu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

HLAVNÉ PREDPOKLADY:
-skúsenosti s jazdením
-znalosť Bratislavy výhodou
-nefajčiar / v pracovnej dobe sa nefajčí
-komunikačné schopnosti (ústna aj písomná forma)
-prozákaznícke správania
-zodpovednosť a spoľahlivosť
-odolnosť voči stresu

Chutné kytice® - obľúbená darčeková donášková služba v Bratislave, ktorá priniesla ako prvá na trh ovocné kytice a čerstvé ovocie v čokoláde. Seriózny zamestnávateľ, korektné pracovné podmienky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4054684  Dátum zverejnenia: 13.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac