Reagujte bez životopisu

Manažér ovocných Sadov - ponuka aktualizovaná

Fructop, s.r.o.

Miesto práce
Ostratice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností v danom odbore a vzdelania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého človeka ochotného učiť sa - prax nie je potrebná, avšak je výhodou.
Podmienkou je vysokoškolské vzdelanie prvého/druhého stupňa zamerané na ovocinárstvo.
Plat závisí od skúseností, ak uchádzač v danom odbore pracoval (ideálne v zahraničí), plat bude vyšší ako u toho, kto sa u nás bude zaúčať.

Na výber je práca manažéra sadov - organizácia práce (rez stromov, prebierka plodov, zber ovocia, aplikovanie postrekov, preštepovanie / očkovanie, výsadba nových sadov a likvidácia starých)

Na výber je aj práca manažéra na jahodovej plantáži (výsadba jahôd, starostlivosť o jahody, okopávka, a ďalšie aktivity súvisiace)

Uchádzač musí byť odborník (či už na jahody alebo jablká ), musí byť samostatný a zodpovedný.
Vodičák B a T nevyhnutný, ak T nemáte, je nutné si ho dorobiť.

-Ubytovanie na úrovni priamo v sídle firmy
-Služobné vozidlo
-Služobný mobil
-Kancelária s PC
-Ďalšie benefity sú v závislosti od kvality uchádzača

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ovocinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

Ovocinár, manažér ovocných sadov

Počet rokov praxe

0

Uchádzač musí vedieť pracovať v kolektíve, musí byť zodpovedný, samostatný a ochotný neustále sa vzdelávať.

Spoločnosť Fructop s.r.o. sa zameriava na pestovanie a spracovanie ovocia, skladovanie ovocia v ULO komorách a vrúbľovanie. Bližšie informácie k našim činnostiam nájdete na našej stránke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

C.144
95634 Ostratice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milos Sebo
Tel.: +421903702952
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4089588  Dátum zverejnenia: 21.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac