Čašník

FROST - service, s.r.o.

Miesto práce
Lednické Rovne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 900 EUR/mesiac750-900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Objednávanie a servis jedál a nápojov v a la carte reštaurácii, práca s pokladňou
• Príprava a práca na spoločenských akciách rôzneho typu, mítingoch, seminároch, oslavách, degustáciách a pod.
• Príprava hotelových raňajok a prác s tým spojených
• Znalosť jedálneho lístka, nápojového lístka a vínnej karty
• Práca na základe pracovných postupov a kvalitatívnych štandardov
• Byť partnerom hostí a vytvárať príjemnú atmosféru

Motivujúce finančné ohodnotenie
Práca v peknom a novom prostredí
Možnosť spolutvorenia konceptu svojimi myšlienkami a skúsenosťami
Pravidelné školenia, možnosť vzdelávať sa, kariérny rast
Zamestnanecká strava zdarma
V prípade požiadavky na ubytovanie - zabezpečíme bezplatne
V nedeľu sa nepracuje
13 - 14 plat
Pri akcií (svadba, oslava, ...) mzda od 80 do 100 netto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

• Prax v obore vítaná /nie nutná/, chuť do práce a pozitívne nastavenie
• Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou
• Ochota vzdelávať sa
• Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť
• Tímový hráč s nadšením pre prácu v gastronómii
• Orientácia na zákazníka

FROST - service, s.r.o. je modernou obchodno - montážnou spoločnosťou zaoberajúcou sa realizáciou priemyselného chladenia, potrubných systémov pre priemysel, ako aj inžinierskych stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3793988  Dátum zverejnenia: 23.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 900 EUR/mesiac750-900